Проблем с отрязани субсидии

• E
    Здравейте колеги за първа година се занимавам и ще Ви бъда много благодарен ако някой ми даде някаква информация какво да правя? Кандидатствал съм за Плащания на фермери за природни ограничения в планинските райони, поддържане на пасища и ливади но сега ми казаха че субсидията ми е отрязана на 100% заради недопустим слой, въпреки че всичко беше окосено и почистено на 100%! Какво да правя сега? Имали някакъв шанс да се преразгледа или да пиша възражение? Много Ви благодаря предварително и ще очаквам вашият отговор! На всички останали успех!
  • E
  • D
    Миналата година имах под 2% и пак ми ги умножиха по две.Повече не вярвам на никой ибез бушон не чертая.
  • N
    Ние все още не сме получили отговор на възражение от януари 2012 Колега ,хич не се заблуждавай ,че няма да си следват процедурата !! ,просто сега ще платят само на изрядните с до 3 % застъпвания ,както всяка година. Заплетените казуси с възражения , на втори тур или частично сега.... Европейската комисия им диша във врата ,да не говорим за Браншовите организации ! Поздрави
  • N
    Колеги ,досега много пъти сме подавали възражения ,но никога не сме получавали ОТДЕЛЕН отговор от ДФЗ,по-рано от Уведомителното писмо . В Уведомителното писмо ,са описани всички плащания ,санкции и е писано черно на бяло ,дали площите ,за които сме възразили са влезли в допустим слой и за тях е платено.. Писмото може да се обжалва в 14 дневен срок ...,ако това не се направи се счита ,за мълчаливо съгласие.... В Индивидуалната справка в сайта на ДФЗ ,може да се види вече много по-рано от писмото ,дали ще се плати или не ... С една дума ,работете си добре !недопустимите площи , следете сайта на ДФЗ и внимателно четете Уведомителните си писма ! ! Поздрави.
  • R
    Здравейте колеги! Някой имали информация кога ще има резултат от обжалването на недопустимия слой? Благодаря предварително! В момента незнаят на коя земя се намират , едва ли ще им е до 'проверки' , освен ако не пуснат всичко "all in"
  • K
    Ние все още не сме получили отговор на възражение от януари 2012
  • E
    Здравейте колеги! Някой имали информация кога ще има резултат от обжалването на недопустимия слой? Благодаря предварително!
  • S
    Вече има информация в сайта на Земеделието и храните. Крайният срок за обжалване на допустимия слой е 14.02.2013. Очаква се по-подробна информация в сайта на фонд Земеделие
  • S
    Заповедта е излязла още на 03.01.2013, но все още никъде не е публикувана, а крайният срок за обжалване е 20.01.2013 г. Дано тази седмица я качат някъде
  • L
    Колеги, кога излиза "Заповед на Найденов за допустимия слой за 2012 г " и как се обжалва ?
  • K
    Колеги , всички сте прави и не съвсем Има слоеве , който никога няма да бъдат подпомагани ... като например , вододайни зони, чаши на язовири и т.н.... за всичко си има правила Аз тази година имах , площи недопустими за подпомагане , както всяка година . В края на юли дойде комисия , премериха , видяха , че наистина се обработва и ми изплатиха НР1. Нито жалби , възражения и т.н съм подавал. Просто виж какво си чертал. Още тогава си видял , дали излизаш , просто казано от зелената линия
  • H
    Здравей колега, доколкото знам още при очертаването се вижда дали попадаш в допустимия слой, но ако обработваш в недопустим също може да се изчертае и след като ти откажат подпомагане заради това, трябва да подадеш възражение, след което да ти направят проверка, след което пък да установят че въпросните парцели се обработват и чак тогаз ако са в настроение да включат парцелите в допустимия слой. Чух за тези процедури в общинската служба по време на кампанията за ДПП, но не познавам човека за да питам дали са го пуснали в допустимия слой или не. При всяко положение ще трябва да входираш възражение. Успех!!!
  • E
    Дано след обжалването да има някакъв резултат, но като чета мненията Ви да не се надявам! Жалко, че всичко беше почистено и окосено много добре! Просто ужас!
  • P
    не се отказвайте колеги гонене до дупка за това което ни се полага трябва да разберът че си искаме своето и не сме балъци
  • S
    И моят случай е подобен. Трябва да следим кога ще излезе Заповед на Найденов за допустимия слой за 2012 г. Казаха ми , че ще е някога през януари. И тогава в рамките на 14 дни трябва да се обжалва допустимия слой, и щяло да има допълнителни проверки и отстраняване на грешките........Оставам с надежда

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Българско Сиво Говедо и Сиво искърско говедо

Здравейте имам няколко въпроса и ако някой знае ще съм благодарен да сподели информация. О...

38 0

Субсидия

Здравейте, някой може ли да ми каже, ще има ли фирми за продаване на орехи и да ми каже ко...

158 0

МЯРКА 11

Има ли информация за плащанията по мярка 11 за кампания 2019г ? По индикативния график...

235 0

oбвързано подпомагане

Колеги, на много от нас бяха намалени плащанията, знае ли се дали ще бъдат изплатени и ког...

104 0

Овце и кози

Боре Бомбата: Трябва ти бюджет около 30 - 40 бона, 1 - во трябва да се осигуряваш като фермер 1 2 години...

177 1