Бали от фий и ечемик,ще има ли купувачи при балирането?

• P
    Колеги искам да направя запитване .\r\nАко засея 40-50дка с смеска фии и овес или фии и ечемик ще имали кой да дойде да ги закупи при балирането.\r\nнамирам се в Плевенския регион
  • P
    аз ще го садя за коне които гледам , но на мен ми трябва малко количество ,, правя запитване понеже за мен ще е най - лесно да насея по голям парцел ,но просто не знам дали ще има кой да го закупи веднага . Просто нямам възможност да го складирам . За парите аз не обичам да се изхвърлям с някакви безумни цени . телефона ми е 0898 573053 - Тодор Данов
  • M
    Фии и овес смеска е чудесен обемис фураж за животни, все пак зависи и на каква цена продаваш балата и какво е качеството. Пазар винаги се намира, ако беше по близо до София, аз щях да ти ги взема всичките.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

M

рента

lz1gsi: Имаш право.Ако си с годишен договор имаш правно основание.

394 2
R

Билки, липов прашец

Стефан: Аэ правя липов прашец

434 3
R

Малини и ягоди

Здравейте,искам да попитам малко,който е на ти с нещата.Рентабилно ли е отглеждането на яг...

124 0
D

Двигател на Same Titan 160

Здравейте: Сблъсках се с ремонт на двигатела на трактора . Но никъде не откривам на колко...

66 0
Z
822 21