Изплащане на субсидия за площ

• S
    колеги имали инфо за преведени субсидиѝ проверих в сайта на дфз все още няма нищо дали са превели за ДПП
  • R
    "..Земеделците ще получат повечето си субсидии до юни" ????!!!!!!........................ E , няма къде по-късно да е ! Пенсионерите през април , земеделците през юни...........избори идат ... ".........До края на януари ще започне изплащането на европейските субсидии за обработването на единица площ – по 26 лева на декар, които ще получат 84 хил. фермери. Европейската комисия РАЗРЕШИ тези пари да се дават ОЩЕ от ОКТОМВРИ, НО България 'изтегли срока през новата година' , за да не се стигне до сериозен ръст в бюджетния дефицит, тъй като тези пари се изплащат от бюджета, а после се възстановяват от ЕС........." М.... им!!!!!!!!!!!!!!! ..........НЕНАЯЛИ , НЕНАКРАЛИ СЕ.....................
  • I
    http://www.dnevnik.bg/biznes/2013/01/07/1979641_zemedelcite_shte_poluchat_povecheto_si_subsidii_do_juni/
  • P
    в Плевен още не са
  • M
    нр-1 е около 28-29 лева на дк
  • M
    Мога да кажа точно колко са ми превели за НР1 по 24,50 на декар,
  • C
    никои не може да каже по колко са на декар
  • M
    В Кюстендил има преведени пари за НР1,
  • S
    В Пазарджик по НР2 има преведени по около 13,70 на д/ка
  • P
    И В ДОБРИЧ НЕМА
  • S
    днес преведоха старозагорско весело изкарване на празниците и успешна 2013
  • P
    аз вчера проверих и в плевен още няма , поне никой не се е похвалил

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Българско Сиво Говедо и Сиво искърско говедо

Здравейте имам няколко въпроса и ако някой знае ще съм благодарен да сподели информация. О...

40 0

Субсидия

Здравейте, някой може ли да ми каже, ще има ли фирми за продаване на орехи и да ми каже ко...

162 0

МЯРКА 11

Има ли информация за плащанията по мярка 11 за кампания 2019г ? По индикативния график...

238 0

oбвързано подпомагане

Колеги, на много от нас бяха намалени плащанията, знае ли се дали ще бъдат изплатени и ког...

108 0

Овце и кози

Боре Бомбата: Трябва ти бюджет около 30 - 40 бона, 1 - во трябва да се осигуряваш като фермер 1 2 години...

187 1