Има ли пари по мерки Агроекология,СЕПП,НР1

• I
    Колеги искам да попитам, има ли информация,кога ще бъдат изплатени парички по тези мерки?
  • I
    Доколкото чух,СЕПП-а ще се преведе след 10 януари
  • C
    НР1 -23 лв. в Шуменско ги приведоха.
  • K
    колеги честита субсидия
  • D
    И в Благоевградско вчера преведаха по НР1. А някои знае ли кога ще дадат за СЕПП?
  • S
    По НР2 имаме по 13,70 на д/ка
  • R
    И ние имаме някакви пари по НР1 ,но не мога да разбера по колко .Ако някой знае сумите моля да пише За НР1 сумите са : до 50 ха /500дка/ - 130 евро/ха от 50 до 100 ха - 70 евро/ха над 100 ха - 30 евро/ха За НР2 : до 50 ха - 70 евро/ха от 50 до 100 - 30 евро/ха над 100 - 15 евро/ха
  • A
    има по около 3лв дка
  • F
    НАТУРАТА Е КАЧЕНА НА САЙТА НА Д Ф З
  • D
    И ние имаме някакви пари по НР1 ,но не мога да разбера по колко .Ако някой знае сумите моля да пише
  • K
    Че аз като подавах жалби ,още от януари2012, да не би да ми отговориха!
  • S
    Аз получих за агроекология, но НР1-то незнайно защо тази година ми попаднало в недопустимия слой. А миналата година, същия парцел беше в допустимия слой. Сега пак ще се почва с обжалванията.....
  • I
    Kolegi i az poluchih pari po NR1 ... veseli praznici na vsichki
  • N
    Колеги,има ли плащания по НР2 и как са отчетени те в сайта на ДФЗ?
  • A
    Добрич агроекология. Весели празници и от мен Към колегата ган4о ето че нещо при теб не е наред ако не си получил и сега.
  • A
    Колеги и в община Котел има преводи по Натура и НР2 Весели празници на всички

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Българско Сиво Говедо и Сиво искърско говедо

Здравейте имам няколко въпроса и ако някой знае ще съм благодарен да сподели информация. О...

40 0

Субсидия

Здравейте, някой може ли да ми каже, ще има ли фирми за продаване на орехи и да ми каже ко...

162 0

МЯРКА 11

Има ли информация за плащанията по мярка 11 за кампания 2019г ? По индикативния график...

238 0

oбвързано подпомагане

Колеги, на много от нас бяха намалени плащанията, знае ли се дали ще бъдат изплатени и ког...

107 0

Овце и кози

Боре Бомбата: Трябва ти бюджет около 30 - 40 бона, 1 - во трябва да се осигуряваш като фермер 1 2 години...

183 1