Размер на задни гуми на Беларус 952

• P
    колеги бихтели ме светнали за размери на задни нагуми на беларус -952. на моите пише 16,9R38-КАКВО СЕ ГЛЕДА ЗА ЦОЛАЖА ШИРОЧИНАТА, ТРЯБВА ДА ГИ СМЕНЯМ,САМО ТОЗИ ЛИ РАЗМЕР ДА ГЛЕДАМ ПОНЕжЕ ГЛЕДАМ НА ГУМИ*ВИДА* -15,5R38 НА ЦЕНА 525ЛВ, ЗА БРОИ, /НЕЗНАМ ЗА КАЧЕСТВОТО/ ИЗГОДНИСА СПРЯМО РУСКИ ИЛИ ТУРСКИ
  • P
    ще ми кажешли цена
  • V
    Колега ако искаш мога да ти дам цена за 16,9 - 38 радиална на Алианс ? Решаваш си проблема по най-добрия начин.
  • P
    ЩЕ КУПУВАМ САМО РУСКИ ЗА 952-16,9-38-- ТОВАЛИЕ ИСТИНСКОТО моя съвет да си купуваш руски по скъпи са ама не се занимаваш с глупости после
  • P
    НАИ ВЕРОЯТНО ОТ ШИРОКИТЕ
  • A
    За 952 има тесни и по широки нз твоя от кои е.Аз си купих тази година за оранта 1000лв за едни брой обаче мойа е с широка джанта и широка гума
  • P
    ЩЕ КУПУВАМ САМО РУСКИ ЗА 952-16,9-38-- ТОВАЛИЕ ИСТИНСКОТО
  • P
    БЛАГОДАРНОСТИ ЗА СЪВЕТИТЕ
  • D
    38 е цолажа а 15,5 е ширината тази дето си я гледал е за мтз 80-82 и др. на 952 е по широка
  • P
    за качество са много зле аз миналата година се излъгах да купя от тях и съжалявам още на 2-рия месец се откъснаха два от грайферите(става на въпрос задна гума) после рекламации разправии смениха ми я ама загубих много време и новата пак е започнала да се закъсва

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

JD 6420 проблем в навеса

димитров: сьщият го имам сьс същия проблем поправиха го но не напълно сега вдига от копчето но не па...

32 2

Мнение за трактор Deuts Fahr 5080d

Правя тази публикация с цел помощ... Един колега от моя край ще взима нов трактор и иска...

45 0

Беларус ЮМЗ-6КМ

solun1: Ползвал съм акумулатори на МОНБАТ 12в/180а и пусков ток над 1200а - на ЮМЗ и на МТЗ82. Зим...

213 2

Беларус 921

Здравейте колеги.Имам въпрос за беларус 921-лозарски на старо,който се продава и имам инте...

103 0

Владимирец

Здравейте, търся да си купя тапата на отдушника на навеса, която е и нивомер.

100 0