Мниние за трактор MASSEY FERGUSON

• D
    Някой може ли да ми даде мнение за трактора фергюсън 94-96г около 130к.с.?
  • V
    nqkoi moje li da mi pomogne tursq serviz ili chovek koito se zanimava s massey ferguson imam 3080 i toi otkaza preden i zaden hod problema e vuv elektronikato no poveche neznam pomognete blagodarq 0879858484- Васко от София, занимава се с диагностика и ремонт на западна техника. Звъни му и му обясни за какво иде реч.
  • B
    nqkoi moje li da mi pomogne tursq serviz ili chovek koito se zanimava s massey ferguson imam 3080 i toi otkaza preden i zaden hod problema e vuv elektronikato no poveche neznam pomognete blagodarq
  • P
    http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=6&act=4&adv=61422548185801770&slink=8pc61u#_=_ ..някой може ли да ми даде съвет Модел 3080 91 година 15500лв да го взема ли ?
  • M
    Честита и от мен много здраве и богат добив с добра цена през 2013гjavascript:;
  • D
    ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА НА ВСИЧКИ!!!!!!!
  • D
    БЛАГОДАРЯ!!!!
  • A
    Sus zdrave da go polzva6.Leka i bezavariina i uspeh
  • B
    A kakvo bihte kazali za Belarus 1221.4-136ks.Koman reil sistema ,elektronika na bosch i yaponska pompa.4etvorka obra6tatelna na mass ya vla4i i pita za o6te
  • M
    Да го караш с здраве колега и само масло да сменяш
  • P
    имам беларус 952 вярно е че частите са евтини но за сметка на това не са качествени и в един момент се оказваш в постоянен ремонт а да не говорим че не е така продуктивен както западните макар и стари модели ТОВА Е ИСТИНАТА да го караш със здраве
  • D
    имам беларус 952 вярно е че частите са евтини но за сметка на това не са качествени и в един момент се оказваш в постоянен ремонт а да не говорим че не е така продуктивен както западните макар и стари модели
  • F
    да ти кажа ли с кое е по добър западния трактор По надежден е тия части дето ги изброи на западния ги сменяш веднъж на 7-8-10 години а на Беларуса през 2-3 и кво става накрая Евтиното ти излиза по скъпо само се замисли малко
  • D
    ДНЕС КОЛЕГА НАПРАВИХ СДЕЛКАТА ЗА ТРАКТОРА 3680.НАДЯВАМ СЕ ДА ИЗЛЕЗЕ СПОЛУЧЛИВ.
  • M
    Какво стана с трактора колега намери ли или си в процес на обмисляне ?
  • D

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Мнение за трактор Deuts Fahr 5080d

Правя тази публикация с цел помощ... Един колега от моя край ще взима нов трактор и иска...

30 0

Беларус ЮМЗ-6КМ

solun1: Ползвал съм акумулатори на МОНБАТ 12в/180а и пусков ток над 1200а - на ЮМЗ и на МТЗ82. Зим...

205 2

Беларус 921

Здравейте колеги.Имам въпрос за беларус 921-лозарски на старо,който се продава и имам инте...

95 0

Владимирец

Здравейте, търся да си купя тапата на отдушника на навеса, която е и нивомер.

95 0

Мнение трактор landini 7-210 и John Deere

Здравейте колеги, какво ви е мнението за ландини 210 слаби места, подръжка и общо взето вс...

277 0