успяхте ли да се докопате до субсидиите за суша

• K
    Аз сигурно съм от малкто който не успяха да разберат , че тази година ще дават пари за СУША. Знам ,че изпуснал всякакви срокове , знам , че в всички институции който ходим да се жалвам , нищо няма да направят , Но не й правилно така тайно да се дават по 350 лв за декар картофи , и то на хора който само засадиха картофите и без да ги гледат , да вложат и един лев , сега да вземат камари лесни пари . \r\n\r\nбития си е бит
  • K
    Ей колко са хитри някой хора . Издейставо е подпомагане за сушата за 2012 година за областите Перник и Благоевград . Плащане на 100% За другите не е имало суша , хахахаххаа за едни има , за други няма
  • K
    отиваш в областната служба земеделие и гори и подаваш заявление за настъпило събитие , в твоя случай суша после http://www.dfz.bg/assets/4545/T.3_Ukazaniq_za_korekciq_kompensirane_zagubi_2012_g._s_podpis_i_pechat.pdf но каквото и да направиш за тази година си изпуснал срока
  • K
    Искам да попитам къде може да намеря условията за кандидатстване за 'суша'.Ако може някой да постне един линк. Мерси предварително За картофи имам предвид :P
  • P
    ами за подпомагане то за картофи от германия тази година номера нали беше да отбележиш в анкетната карта картофи пускаш си документи за подпомагане (147 лв/дка) и много интересно отговор и подписване на договор за въпросното подпомагане съвпада с отварянето на прозореца за промени в анкетните карти склучваш договора и си пускаш нова карта с това което работиш наистина само че това го знаеха само определени хора, а такива който наистина работят и са си регистрирани по всички правила като картофо производители (правят им инспекции дават проби и т.н.) даже и в повечето случаи не бяха одобрени така че няма какво да си говорим повече аз му викам на това само по един начин "ДОБРЕ ДОШЛИ В БЪЛГАРИЯ"(40 години на зад и 50 в ляво)
  • K
    абе колега взимат взимат .... много взимат за 100 декара по 35 000лв сега ще вземат до 20 декември , но явно само богоизбрани аз не съм успял да разбера точния срок и не съм подал заявление а специално за картофите , повечето колеги садят по 400. 500, 600 декара ... та представете си 500 дк*350лв.... колко е и това без да се вложат нито лев , само садене
  • P
    колега добре дошъл в БЪЛГАРИЯ нали така взимаха и подпомагане за картофите а реалните производители един лев не могат да докоснат

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

+91-9694102888 Symptoms Warding off black magic IN Belpahar

+91-9694102888 Symptoms Warding off black magic IN Belpahar +91-9694102888 Symptoms...

3 0

+91-9694102888 Happy married life Astrological remedies IN Belpahar

+91-9694102888 Happy married life Astrological remedies IN Belpahar +91-9694102888 H...

3 0

Българско Сиво Говедо и Сиво искърско говедо

Здравейте имам няколко въпроса и ако някой знае ще съм благодарен да сподели информация. О...

38 0

Субсидия

Здравейте, някой може ли да ми каже, ще има ли фирми за продаване на орехи и да ми каже ко...

157 0

МЯРКА 11

Има ли информация за плащанията по мярка 11 за кампания 2019г ? По индикативния график...

235 0