липсата на ушни марки в бабх и кога ще бъде разрешен проблема с липсата на марки

• D
    колеги животновъди моля браншовите асоциации които защитават нашите интереси да зададът въпроса министъра на земеделието за липсата на ушни марки бабх и регионалните и поделения в страната на съвета по животновъдство и колкото може по навреме да се разреши проблема за се регистрират в системата не маркираните животни които да се заявят за субсидирането през следващата година надявам се да бъда подкрепен от вас колеги от целия отрасъл земеделие
  • F
    И ПРИ МЕН НЯМА ПРОБЛЕМИ. НА 15.01.2013 СИ МАРКИРАХ ОВЦЕТЕ БЕЗ ЗАПЛАЩАНЕ. НЯМАХ НИКАКВИ СПЪНКИ ОТ ВЕТ. ЛЕКАР.
  • F
  • M
    Здравейте на всички XRumer 7.0.12 стане прекалено стар сега Тази версия на програмата не са ефективни в момента :( Къде мога да изтеглите последната , актуална версия на XRumer? Благодаря ви ! P.S Между другото, цената на Xrumer след 5.01.2013 ще нарасне до $ 650 ... Ето защо, ако някой иска да препродават това , пишете ми на PM или Skype Mr.Marcussem00
  • M
    Здравейте на всички XRumer 7.0.12 стане прекалено стар сега Тази версия на програмата не са ефективни в момента :( Къде мога да изтеглите последната , актуална версия на XRumer? Благодаря ви ! P.S Между другото, цената на Xrumer след 5.01.2013 ще нарасне до $ 650 ... Ето защо, ако някой иска да препродават това , пишете ми на PM или Skype Mr.Marcussem42
  • M
    Здравейте на всички XRumer 7.0.12 стане прекалено стар сега Тази версия на програмата не са ефективни в момента :( Къде мога да изтеглите последната , актуална версия на XRumer? Благодаря ви ! P.S Между другото, цената на Xrumer след 5.01.2013 ще нарасне до $ 650 ... Ето защо, ако някой иска да препродават това , пишете ми на PM или Skype Mr.Marcussem87
  • M
    Здравейте на всички XRumer 7.0.12 стане прекалено стар сега Тази версия на програмата не са ефективни в момента :( Къде мога да изтеглите последната , актуална версия на XRumer? Благодаря ви ! P.S Между другото, цената на Xrumer след 5.01.2013 ще нарасне до $ 650 ... Ето защо, ако някой иска да препродават това , пишете ми на PM или Skype Mr.Marcussem05
  • M
    Здравейте на всички XRumer 7.0.12 стане прекалено стар сега Тази версия на програмата не са ефективни в момента :( Къде мога да изтеглите последната , актуална версия на XRumer? Благодаря ви ! P.S Между другото, цената на Xrumer след 5.01.2013 ще нарасне до $ 650 ... Ето защо, ако някой иска да препродават това , пишете ми на PM или Skype Mr.Marcussem67
  • M
    Здравейте на всички XRumer 7.0.12 стане прекалено стар сега Тази версия на програмата не са ефективни в момента :( Къде мога да изтеглите последната , актуална версия на XRumer? Благодаря ви ! P.S Между другото, цената на Xrumer след 5.01.2013 ще нарасне до $ 650 ... Ето защо, ако някой иска да препродават това , пишете ми на PM или Skype Mr.Marcussem06
  • M
    Здравейте на всички XRumer 7.0.12 стане прекалено стар сега Тази версия на програмата не са ефективни в момента :( Къде мога да изтеглите последната , актуална версия на XRumer? Благодаря ви ! P.S Между другото, цената на Xrumer след 5.01.2013 ще нарасне до $ 650 ... Ето защо, ако някой иска да препродават това , пишете ми на PM или Skype Mr.Marcussem50
  • M
    Здравейте на всички XRumer 7.0.12 стане прекалено стар сега Тази версия на програмата не са ефективни в момента :( Къде мога да изтеглите последната , актуална версия на XRumer? Благодаря ви ! P.S Между другото, цената на Xrumer след 5.01.2013 ще нарасне до $ 650 ... Ето защо, ако някой иска да препродават това , пишете ми на PM или Skype Mr.Marcussem03
  • M
    Здравейте на всички XRumer 7.0.12 стане прекалено стар сега Тази версия на програмата не са ефективни в момента :( Къде мога да изтеглите последната , актуална версия на XRumer? Благодаря ви ! P.S Между другото, цената на Xrumer след 5.01.2013 ще нарасне до $ 650 ... Ето защо, ако някой иска да препродават това , пишете ми на PM или Skype Mr.Marcussem48
  • M
    Здравейте на всички XRumer 7.0.12 стане прекалено стар сега Тази версия на програмата не са ефективни в момента :( Къде мога да изтеглите последната , актуална версия на XRumer? Благодаря ви ! P.S Между другото, цената на Xrumer след 5.01.2013 ще нарасне до $ 650 ... Ето защо, ако някой иска да препродават това , пишете ми на PM или Skype Mr.Marcussem44
  • M
    Здравейте на всички XRumer 7.0.12 стане прекалено стар сега Тази версия на програмата не са ефективни в момента :( Къде мога да изтеглите последната , актуална версия на XRumer? Благодаря ви ! P.S Между другото, цената на Xrumer след 5.01.2013 ще нарасне до $ 650 ... Ето защо, ако някой иска да препродават това , пишете ми на PM или Skype Mr.Marcussem33
  • M
    Здравейте на всички XRumer 7.0.12 стане прекалено стар сега Тази версия на програмата не са ефективни в момента :( Къде мога да изтеглите последната , актуална версия на XRumer? Благодаря ви ! P.S Между другото, цената на Xrumer след 5.01.2013 ще нарасне до $ 650 ... Ето защо, ако някой иска да препродават това , пишете ми на PM или Skype Mr.Marcussem15
  • V
    или до 49 бр. е НДЖ 5

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта