Изплащане на субсидия за площ

• H
    Здравейте колеги, \r\nНякой знае ли кога ще започне изплащането на субсидиите за площ?
  • F
    ПОЖЕЛАВАМ ВИ ГО ОТ СЪРЦЕ. ...А ПЪК В НАШАТА КЪЩА АЗ СЪМ ДЯДО КОЛЕДА И АКО НЯМА ПАРИ ОТ НАТУРА И ПЛАНИНСКИ НЯМА ПОДАРАЦИ
  • V
    ами сигурна съм че във всеки от нас живее детското,пък и надеждата умира последна.....във всяка къща има дядо коледа...при нас мъжът ми е чичкото с подаръците,затова дано дадът нещо пак като миналата година преди коледа
  • F
    ОЩЕ ЛИ ИМА ВЯРВАЩИ В ДЯДО КОЛЕДА...
  • V
    нали казват, че по коледа стават чудеса.....а ега стане чудо и преведът парите на всички
  • C
    Аз лично не съм оптимист да се дадат парите преди новата година
  • A
    колега аз и бащами също чакаме пари за необлагодетелствени, но още няма нищо миналата година ги преведоха на 22.12.2011 дано тази година пак даги преведат на същата дата.
  • C
    аз мисля че първо трябва да излезнат справките в ДФЗ и чак тогава чакаите пари. Нали се сещате че хората първо трябва да знаят колко ще взимат и тогава .С една дума трябва да излязат оторизираните суми за плащане , застъпванияи т.н.
  • M
    A дано!
  • M
    казаха че ще плащат до края на седмицата сепа догодина
  • P
    говореше се че до края на годината ще платят на необлагодетелстваните райони а до края на януари на всички но нещо замълчаха

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Българско Сиво Говедо и Сиво искърско говедо

Здравейте имам няколко въпроса и ако някой знае ще съм благодарен да сподели информация. О...

38 0

Субсидия

Здравейте, някой може ли да ми каже, ще има ли фирми за продаване на орехи и да ми каже ко...

157 0

МЯРКА 11

Има ли информация за плащанията по мярка 11 за кампания 2019г ? По индикативния график...

235 0

oбвързано подпомагане

Колеги, на много от нас бяха намалени плащанията, знае ли се дали ще бъдат изплатени и ког...

104 0

Овце и кози

Боре Бомбата: Трябва ти бюджет около 30 - 40 бона, 1 - во трябва да се осигуряваш като фермер 1 2 години...

177 1