Субсидии агроекология 2021

• D
    Някой знае ли кога ще изплащат агроекологията,Порожанов в едно интервю беше казал ,че до 15.12.2012 г. ще се изплатят.Аз вече не вярвам ,но все пак някой има ли информация?
  • G
    Някой обаждал ли се е скоро на ДФЗ.
  • A
    Колега пак останахме излагани и аз и ти. Че и съфорумниците си подведохме АБСУРДИСТАН.
  • M
    Днес говорих с фонда казаха че до края на седмицата почват да превеждат средства за агроекология и мярка 211 /необлагоденствани райони/
  • A
    Днес все пак отговориха господата от ДФЗ. "превод ще има на група хора до коледа не се знае на кого, а на останалите след това." И ме увериха, че до момента не е имало никаде в Б-я превод за 2012 година, ако някъде са направени преводи то е било за отминали години. При нова информация пак ще пиша. Надявам се съм бил полезен.
  • S
    pri nas nema prevodi sigorni li ste 4e sa za agroekologiq
  • D
    Да май само В Габрово.Ние ще чакаме.Лъжат ни ,че ни изплащат субсидиите,ние лъжем животните че ги храним,животните после пък ще ни излъжат ,че ще ни дадат продукция и т.н..
  • A
    Май са само при вас. Весели празници ще са.
  • D
    ve4e ima prevodi ot dnes v gabrovo

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта