Подходящ плуг за Беларус 952.2

• M
    Здравейте колеги, искам да ме посъветвате за 3-ка обръщателен плуг какъв да си взема дали да е турски нов или някой втора употреба лемкен или квернеланд. Спрял съм се на един лемкен който е на прилична цена , но все пак реших да се допитам и до вас. Мерси предварително !
  • E
    zdr te kolegi imali nqkoy s belarus 820,952,1025 koyto ima obra6tatelen plug i go varti bez problem 6te si kupq obra6tatelen plug no 4uvam ot kolegi 4e bearusa ne mojel da varti obra6tatelen plug
  • M
    От Пловдивския район съм и имам приятел със същия 952.2 с плуг 3-ка обръщач на Раломекс и си се справя много добре. Аз пробвах първо неговия и бях много впечатлен затова реших да си купя и аз такъв трактор , защото не гледам много земя и няма смисъл да се нахвърлям на трактори които са си цифра в евро.
  • D
    незнам в кои раион си колега но мисля че троика обращач е малко зор за 952 ама в краина сметка трактора си е твои
  • P
    плуга е много стабилен един приятел има такъв но ако го взимаш на старо го огледай много щателно да няма закъсани заварки , износени звена , бутилката как е , закъсани маркучи и т.н. и най важното е да искаш да го пробваш на място за да видиш дали не е удрян и да му е нарушен баланса (това не винаги личи външно) иначе турските плугове не са лоши за парите които струват като нови
  • M
    Нещо такова ще се получи http://www.youtube.com/watch?v=OZLaFh31KgA

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта