Млад Фермер - плащания

• H
    Здравейте колеги,моля тези от вас които са одобрени през 2009 и са получили второ плащане да споделят как са направили инвестициите и какви документи са необходими за доказване на инвестициите...\r\n\r\nПримерно ако сте си купили машини или земя за 5000лв. а данъчната им оценка е по малко, важи ли цената на която сте посочили в договора че купувате или тази от данъчната оценка???
  • D
    Колеги, да не забравите да си платите данък за получената субсидия до края на юли... Според новите измислици на НАП, се попълват декларации на всяко тримесечие. До юли влизат и парите по мярката, които всички получихме. С нормативно признати разходи /осигуровки, фактури и пр./ данъкът, който трябва да се внесе е около 1000 лв.
  • K
    ами да се похвалиа днес и аз ве4е имам превод
  • K
    ми точно миналата година може да си е кандидатства да не мислкиш че им ги дават веднага
  • G
    кво първо бе последното беше миналата година тая още не са отваряли мяркята
  • K
    според мен той най вероятно има предвид 4е сега е получил първото си плащане няма как да е на второ и да не ги знае тези неща ама пак сам да си каже
  • R
    харчи си ги спокойно дано и от първия транш още ти стоят.
  • K
    ti mai nikoga ne si 4el naredbata iskat ti dokumenti samo za investiciata poso4ena v biznes plana drugite kakvo shte gi pravish si e tvoia rabota
  • P
    смисъл ако ида и взема сега 500 лв да не се налага после да ми искат фактури и да ме питат кво съм правил с тях защото ми трябват за съвсем различно нещо
  • K
    kak taka ne si teglil te parite sa si tvoi kakvi obiasnenia da davash ne moga da razbera neshto
  • P
    Я кажете мога ли да ида да си изтегля примерно 500 лева еи така без да давам обяснение после за какво съм ги теглил защото до сега не съм теглил от тия пари пък ми остава 1 година и да не се прецакам нещо
  • P
    аз пък съм ги получил сигурно преди 2 месеца
  • K
    дано да ти е вярна информацията,че ако може и по рано да ги пуснат няма да е зле че бая трева е изникнала и трябва да диковам пък без пари не знам как ще стане
  • E
    Spoko ...... Parite idvat ili v petak ili v ponedelnik
  • K
    на мен днес ми казаха че имам оторизация на 17-сти а още пари по сметката няма това все пак са си близо 10 дни а утре ми изти4а 4-тири месе4ния срок от подаването на документи
  • P
    благодарско и умната ей..........!!!

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Годжи бери

Здравейте на всички! Наскоро ми попадна имот, който е засаден с 50 дка годжи бери и 72 дк...

98 0

Въпроси, въпроси, въпроси......

отговор: Наистина не искам да ти чупя хатъра, но ако тръгнеш да се занимаваш с това което си си нау...

124 2

Изграждане дестилерия за лавандула

distilleryKK: Проектиране, доставка и монтаж на дестилерии за етерични масла. Моля потърсете ни на 08989...

25327 3

мярка 6.3

gonzo79: на 29 07 -1250

1583144 4208

Хладилна база за плодове и зеленчуци - заслъжава ли си инвестицията?

izhel: Когато са налице парите, лесно се изгражда. Въпросът е в осигуряването на пазара и качеств...

3758 3