Изплащане на субсидия по СЕПП 2012

• V
    ЗДРАВЕЙТЕ, НЯКОЙ ЗНАЕ ЛИ КОГА ЩЕ СЕ ПРЕВЕЖДАТ ПАРИ ПО СЕП
  • T
    Тази година кога ще има пари ?
  • C
    абсолютно си прав но аз се пошегувах
  • V
    абе съмнявам се всеки да може мързеливите са си мързеливи,но лошото е че дори и да си работлив пари трябват.без пари на днешно време нищо не става
  • C
    веселбията е в ракията а не с парите С пари всеки може
  • E
    Ne e chestno nashite opravlqvashti da ni razigravat taka. Shte ima pari nqma da ima pari kakvo e tova nasheto. Te shte si vzemat bonosite i shte sa dobre a nie shte si chakame i chakame. Tezi bez zastupvaniq kakvo da pravim i izobshto vsichki ta tova nqma da e koleda a samo edin obiknoven den i neznam koe shte mu e veseloto.
  • V
    добре де много лесно се примирявате,затова сме на това дередже...миналата година също така ни мотаеха,но се вдигнахме на стачка и ги преведоха.давайте и сега една стачка да организираме пък дано дадът нещо преди празниците.цяла година мизерия,та и сега на празниците ли?
  • C
    ако ги дадат през януари е добре всичко друго е закъснение за което няма оправдание веаели празници
  • M
    Колеги днес и аз получих информация от човек работещ в РА че супсидии ще има чак през януари .Така че весели празници на всички .
  • G
    Дано от земеделско министерство мислят за нас
  • S
    Парите на бенефициентите без застъпвания ще бъдат изплатени още през януари ! Зам. министърът направи изказване за изплащане на 95% на работещите ,но застъпванията за 2012 година надминават доста над 5%.Така,че отново напразни обещания.
  • I
    Парите на тези без застъпвания ще бъдат платени през Януари 2013г. или около 95% от бенефициентите ще ги получат тогава. Другите със застъпвания през Април 2013г. Това го каза миналата седмица на срещата на НАЗ в Пловдив зам. изп. директор на ДФЗ- Свилен Костов.
  • A
    при мен и тези около мен нямаме
  • V
    нещо никой нищо не говори и коментира кога ще има пари......колеги взехте ли парите та се мирнахте...друг път питате коментирате пишете а сега нищооо...чета из сайтовете да видя има ли отзиви кога ще има пари ама нещо
  • V
    ЗДРАВЕЙТЕ, НЯКОЙ ЗНАЕ ЛИ КОГА ЩЕ СЕ ПРЕВЕЖДАТ ПАРИ ПО СЕП

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта