Колеги някой да знае нещо по мярка 121

• B
    Колеги някой да знае нещо по мярка 121? Кога се очаква да излязат резултатите ?
  • P
    А колеги,някой знае ли очаква ли се отваряне на програмата през 2013
  • P
    колеги има ли други подали проекти през 08.2012 и някой има ли развитие какво става с тези проекти?
  • P
    в фонда май здравата са запразнили вече втора седмица няма обновяване на сйта или ни готвят изненада от дядо мраз за нова година да вземат да ни одобрят проектите весели празници на всички
  • B
    Абе колеги тия проекти така умряха бе дано до 2014 излязат някакви резултати...
  • P
    други кандидатствали няма ли
  • B
    и аз съм подал на 23.08. и седи като разпределение в ЦУ
  • P
    milen251 кога си подал проекта та си успял и да подпишеш аз съм подал на 23.8 и все още си седи "изпратен в централно управление София"
  • M
    koga si podal az podpisah na 4.11 dogovora
  • B
    Колега това за отлагането на третия прием го знаем...питам за резултатите от вече подадените проекти
  • B
    дано излязат поне до коледа
  • K
    Нали казаха да изпратим писмо, то и отговора ако го чакаме 5-6 месеца......
  • P
    за резултати нищо не се знае и в петък в дискусията нищо не казаха чакайтеееее

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Българско Сиво Говедо и Сиво искърско говедо

Здравейте имам няколко въпроса и ако някой знае ще съм благодарен да сподели информация. О...

38 0

Субсидия

Здравейте, някой може ли да ми каже, ще има ли фирми за продаване на орехи и да ми каже ко...

159 0

МЯРКА 11

Има ли информация за плащанията по мярка 11 за кампания 2019г ? По индикативния график...

235 0

oбвързано подпомагане

Колеги, на много от нас бяха намалени плащанията, знае ли се дали ще бъдат изплатени и ког...

104 0

Овце и кози

Боре Бомбата: Трябва ти бюджет около 30 - 40 бона, 1 - во трябва да се осигуряваш като фермер 1 2 години...

179 1