Блокаж на Mitsubishi Модел:МТ 2001 Д

• G
    Горд собственик съм на малогабаритен трактор Mitsubishi Модел:МТ 2001 Д но имам проблем с блокажа, като го натисна започва да щрака и не иска да зацепи. Който може да даде съвет какъв може да е проблема ще съм много благодарен.
  • G
    Колега благодаря за отговора.
  • G
    на снимка 1 се вижда как се е отчупила вилката, която включва муфата на блокажа, а на снимка 2 къде е лежала вилката (посочено с отверка). Обадих се във фирмата от където го купих - пратих им съответните снимки и сега остава да видим дали ще се намери необходимата резервна част...
  • G
    Вчера се възползвах от пролетното време и отворих кутията на моето тракторче. Проблема се оказа горе долу какъвто очаквах - счупено желязо
  • Z
    КОЛЕГА , МАЛКО НЕСКРОМНО НО ЗА КОЛКО ГО КУПИ. ОТГОВОРИ МИ АКО НЕ ТЕ ПРИТЕСНЯВАМ тракторчето де
  • G
    Благодаря на всички за съветите . Да купих го от "САТНЕТ" гр. Карлово сигурно от там ще получа най точен отговор ще се обадя още утре.
  • G
    И при мен същия проблем (само дето не се чува никакъв звук)... От атмосферното налягане ще да е, високо е и се чупят блокажите Добре че ми останаха само още една нива (14дка) и собствения двор (0,5дка) да изора, че инъче лошо... Интересно защо не се счупи лятото Не ми се вярва да е нещо много сложно след 5-6 дни като го отворя и ремонтирам ще пиша
  • Z
    питай вносителите в стара загора, сливен , велико търново, и най вече тези от карлово
  • K
    вече май не си горд собственик и аз имах японски боклук но се оттървах колкото по далече по добре каквото и да правиш ще е побългаряване аз така чаках едни части от япония и частите струваха колкото пътя

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

M

Регистрация на АТВ

wladd: В Областна дирекция "Земеделие"

72 1
T

Проблеми с хидравликата за управление на Т150

Здравейте, Имам проблем с трактор Т150 и по конкретно с завиването. Първоначално нямаше...

137 0
P

Трактор Т25 - скоростите не включват след смяна на полуоска

Имам Трактор Т25 Владимировец. Полуоската на задната лява гума се скъса и я сменихме, но с...

85 0
Y

Загубена първоначална фактура на малогабаритен трактор 14 к.с.

Здравейте. Ще съм благодарен, ако помогнете с моя казус. Имам "Синтай 140". Загубена е п...

157 0
P

Т-150

solun1: Възможно е филтъра на ск.кутия да е позацапан/позатиснат , може и клапана който поддържа...

164 1