Очертаване на площи без пре-регистрация като земеделски производител

• S
    zdr.kolegi kakvo 6te stane ako ne se pre registrira6 kato zemedelski proizvoditel .a samo se o4ertava6
  • K
    Просто ще плащаш данък като обикновено физическо лице - т.нар. плосък данък от 10%. Няма да можеш да се осигуряваш като ЗП и да си намалиш годишния данък, но колегите са прави като казват, че трябва да отидеш до НАП. Най-малкото ако нямаш възможност да се осигуряваш повече трябва да подадеш декларация образец 7.Иначе към годишната данъчна декларация попълваш приложение 6 .
  • D
    nishto poveche nqma da plshtash ot tova koeto si plshtal
  • B
    мислех дъртите , но по учтиво ми се видя /възрастни/ твърд съм , защото съм още млад
  • A
    баууу знанията оставям на Вас - по - възрастните Благодаря, че не каза дъртите И не искаш да споделиш знания и тва е.Като партизанин на разпит си значи-твърд
  • B
    баууу знанията оставям на Вас - по - възрастните
  • A
    нека те подготви този , който ти води счетоводството аз от тези неща не разберам Ееее, не искаш да помогнеш и това е. А останах с впечатлението, че си знаещ.
  • B
    нека те подготви този , който ти води счетоводството аз от тези неща не разберам
  • A
    твойте какви са бе колежке ааааа, аз съм с привилегии- не плащам но догодина ще ми се наложи-та, ако може да ме подготвиш
  • B
    твойте какви са бе колежке
  • A
    haide ne plashi choveka vsi4ki znaem kakvi i kolko danuci se plashtat Какви, бе колега?
  • B
    haide ne plashi choveka vsi4ki znaem kakvi i kolko danuci se plashtat
  • S
    Ако не се пререгистрираш като ЗП до 28 февруари (вече това е крайният срок),се налага да отидеш в НАП,за да си подадеш декларация за прекратяване на осигуровки като ЗП.От там нататък може да очертаваш земите които обработваш и да получаваш субсидии за тях,но при данъчното облагане процента на облагане е различен .Не мислете за варианти в които може да получавате средства ,без да плащате данъци и осуровки.Тези времена отминаха....
  • B
    ni6to kolega...kato ne se registrirash do mart mesec - avtomati4no ti izti4a registraciqta... sled tova moje da si se 4ertaesh i bez da si zemedelski proizvoditel

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Площи в добро земеделско състояние

Някой има ли вече качени парцели. Не знаем как са минали тези проверки. И дали сме изрядн...

66 0

Отглеждане на женшен в България

Ние сме южнокорейска организация, основана през 1990 година в България. Проект „Българска...

191 0

Списък с животновъди

SVB: В сайта на БАБХ - регистри, има списък на животновъдните обекти по населени места (отделно...

139 2

Балопреса

Здравейте колеги имам проблем с балопреса sipma 4010.Ако някой има такава преса моля да п...

29 0

Дезинфекция на транспортни средства

solun1: Вероятно с това с което се и пръскат складовите помещения - Нуреле, Децис и др подобни.

37 1