Цена за ферма на 10 крави

• C
    Колко пари ще са ми необходими за краве ферма с 10 крави, имам земята - 2,5 декара.
  • P
    Здравейте !Моля повече инфо от къде може : да се намери изгодно финансиране за кравеферма
  • K
    Колега, като за начало 2.5 декара въобще няма да ти стигнат .... а цената за строителство варира в зависимост от региона който си но грубо трябва да дане 5-7 хиляди на архитекти инженери и тем подобни чертожници, трябва ти разрешително за строеж, близо 20 бона ще отидат за груб строеж, още не малко за довършителни работи, механизацията също не е евтина, поне един трактор и една косачка трябва да имаш ... сам поразпитай и направи груби сметки .... и пак те саветвам ако ще правиш нещо прави го на терен поне 15 декара .... успех !
  • A
    Знам,че ще се обидиш но все пак аз да те посьветвам засега да се откажеш от идеята за кравеферма с 10 крави!!!!Послушай ме няама да сбьркаш.Ако пьк си инат-магаре мисли за кравеферма за минимум 30-40 крави.Но дано да се откажеш.Успех ти желая колега)
  • B
    mejdu 20 i 30 000 lv. zavisi ot mnogo neshta
  • C
    В тази цена влиза само строежът нали?
  • N
    200 lv na kv m dolu gore

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта