Помощ за очертаване на реални граници с GPS системи

• D
    Колеги искам да запитам дали някой е запознат с използването на gps при очертаването на земи в реални граници
  • G
    Здравейте Относно точността на GPS устгройствата сте прави, но 2-3 е максималната неточност която може да допусне устройството в този момент, в действителност мери досто по-точно. Но ако се допусне такава неточност винаги може да видите реално на картата как изглежда очертаването и да корегирате при необходимост Вижте нашето предложение за това на http://efarmbg.com (а кратко филмче представящо възможностите на програмата може да намерите на http://www.youtube.com/watch?v=_egR3Z7PF5M&feature=youtu.be)
  • F
  • D
    Колега благодаря ти за всички оточнения до сега но мен ме интересува самата стрелка.Кое точно показва къде трябва да се забие кола:остротия връх на стрелката или средата?Отново благодаря!!!!
  • F
  • D
    Здравейте!!!Имам GARMIN DAKOTA10,имам програмата за въвеждането на имоти.Това което ме интересува е стрелката на GPS.Къде трябва да сочи стрелката за дадената точка в средата или в острия край?Благодаря!!!!!!
  • F

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Площи в добро земеделско състояние

Някой има ли вече качени парцели. Не знаем как са минали тези проверки. И дали сме изрядн...

66 0

Отглеждане на женшен в България

Ние сме южнокорейска организация, основана през 1990 година в България. Проект „Българска...

198 0

Списък с животновъди

SVB: В сайта на БАБХ - регистри, има списък на животновъдните обекти по населени места (отделно...

141 2

Балопреса

Здравейте колеги имам проблем с балопреса sipma 4010.Ако някой има такава преса моля да п...

30 0

Дезинфекция на транспортни средства

solun1: Вероятно с това с което се и пръскат складовите помещения - Нуреле, Децис и др подобни.

37 1