Изплащане на субсидии 2012

• D
    кога ще започне изплащането на субсидиите за 2012 за единица площ!!!
  • T
    Нашият министър много е ангажиран четвъртък беше Германия на изложение,днес ПР акциа ще контролира пилешкото месо,защото,лобито на тези които продават пилешкото месо било много силно,българският ЗП да чака парите,защото той няма лоби
  • I
    Дано и ние скоро да си ги получим!!!
  • P
    Румънските фермери вече си получиха субсидиите ! , и запяха http://www.youtube.com/watch?v=t0_jxiwzGE8 (18+)
  • A
    Националната асоциация на зърнопроизводителите НАЗ
  • C
    kakво е това НАЗ
  • V
    Утре ще има среща на НАЗ с министъра по вапроса със субсидиите и по други там разни. Моят анализ показва че най вероятно до края на месеца ще изплатят на тези без проблеми в заявленията . След като изтече срокът за обжалване-14.02.,през март на втората част от ЗП. И най проблемните през юни. Искрено се надявам обаче всички да си ги получим до края на януари. Абе дано стане чудо.
  • I
    Окончателно някой разбрал ли е дали със сигурност ще почнат да ги превеждат от Януари?
  • M
    Според думите на министъра Мирослав Найденов ще започнат изплащането в края на Януари началото на Февруари !
  • V
    Po vaprosa bi triabvalo da vzemat otnoshenie branshovite organizacii. V momenta edinstveno te imat vazmognostta ( a i privilegiata) da pitat pravitelstvoto.Smiatam che branshovite organizacii sa tochno za tova a ne za I te taka
  • F
    Все пак е година на избори, можем да се надяваме да стане по-рано
  • S
    Дифими,и аз ги чакам тези плащания за площ,но съм сигурна,че преди март месец няма да има преводи.Пак ще излязат със цитат на закона,че крайния срок за получаване е 30 юни.
  • D
    ako vie ne polu4avate kavo vi interesuva !! 4e da davate mnenie taka 4e ako mojete da kajete ne6to konkretno kajete !!
  • S
    Преди март месец 2013 година не се надявайте.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Българско Сиво Говедо и Сиво искърско говедо

Здравейте имам няколко въпроса и ако някой знае ще съм благодарен да сподели информация. О...

40 0

Субсидия

Здравейте, някой може ли да ми каже, ще има ли фирми за продаване на орехи и да ми каже ко...

162 0

МЯРКА 11

Има ли информация за плащанията по мярка 11 за кампания 2019г ? По индикативния график...

238 0

oбвързано подпомагане

Колеги, на много от нас бяха намалени плащанията, знае ли се дали ще бъдат изплатени и ког...

107 0

Овце и кози

Боре Бомбата: Трябва ти бюджет около 30 - 40 бона, 1 - во трябва да се осигуряваш като фермер 1 2 години...

183 1