Телефони за справки в ДФЗ

• I
    Успех.. [:duel:]
  • te vinagi ni6to ne znaqt
  • аз се свързах по повод на проект по млад фермер, но , както винаги те не знаели ще има ли плащане зависило от изпълнителния директор с две думи на въпроса ми няма отговор
  • Инвестиционни схеми за подпомагане” Пламен Василев - 02/81 87 232 --- „Мляко” - Атидже Алиева - 02/81 87 506 --- „Полски култури” - Христина Карамфилова - 02/81-87-612, 0884 470 677 --- „Плодове и зеленчуци” - Чавдар Маринов - 02/81 87 528 ---- Директни плащания на площ - Анатолий Язаджиев - 02/8187598 --- Програма за развитие на селските райони ПРСР 2007-2013 - Боряна Алексова - Сектор „Договориране” - 02/8187332 Анетка Милева Сектор „Оторизация на плащанията” - 02/8187406
  • M
    Какво очакваш че ще промениш по телефона, или си мислиш че ще ти дадът някаква вярна информация.Та там всичко се мени с минути и ако ти кажат нещо сега то след 10 минути вече е друго и коренно различно.
  • колеги знае ли някой тел на Фонд земеделие София моля ви напишете ми го
  • M
    Добре де колеги, и какво ще направите с тези пари? Толкова ли много работа ще свършите с тях.Неразбрахте ли че цялото забавяне направи другие много по богати и то на наш гръб, знаете ли колко е получил един наш колега във Франция примерно?Купиха ни за жълти стотинки, но явно толкова си и струваме.
  • говорим за животните той каза че всичките пари ще се изплатят
  • а сигурен ли си че догодина ще ти изплатят другата половина министъра не каза че всичките пари ще се изплатят на два транша
  • I
    да ама виж, че хората като си получиха парите и вече се успокоиха...е само тези, които получиха де. Аз получих само половината, другото догодина...
  • M
    Сега вече спасение за нас няма.След проваления протест как мислите изглеждаме в очита на управлямащите.Жалко е че се спотайваме и чакаме благодарение на други да получим нещо е то така не става.Освен че средствата са орязани, вярвам че за тази година няма да получим нищо повече, даже е възможно да ни треснат и някаква скалъпена глоба и нищо чудна да искат да ги върнем и то с лихвите_нищо че те ни забавиха и не преведоха всичко.Е разбира се няма проблем, ние ще се тюхкаме и вайкаме, ще пишем жлъчни и нецензурни коментари във форума и до тук.Сами сме си виновни колеги, на фона на цялото ни бездействие и параноя се чудя как дъобще преведоха и тези пари.Проблема е и другаде, чи видяха че може да бъдем купени за жълти стотинки_явно такава си ни е цената.Интересно ми е какво ще стане след 2 години когато изтече и отсрочката за превеждане на оборите в европейски вид.Голяма безработица се очертава, но тогава и колкото си искаме митинги да правим и колкото и да се многолюдни ще е късно.Влакът тръгна а ние останахме на перона, или по лошо въобще не стигнахме до гарата.Просто сме си такива, всеки народ си заслужава управниците и съдбата.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта