Мнение за тракторите Беларус модели 952, 1025 и 1221

• P
    Колеги, имам нужда от трактор с двойно и с мощност около 100 - 120к.с.; да няма много електроника и да има по- евтина поддръжка. Оглеждам моделите на Беларус искам мнение от хора, които имат такива машини, доволни ли са от тях и какви проблеми имат. \r\n Благодаря предварително.
  • S
    Имам 952,4,на 3г. (2200м.ч.).Два пъти съм ремонтирал ск.кутия,веднъж диференциал.Не става за по-тежки работи-оранта го тормози много.Двигателя е много добър,от съединитела назад е пълен боклук.Колега има 1025.3,там двигател и кутия са добре,но пияния руски гений е оставил същата задница-на втората година потроши диференциал,също при оран.Тази година взех JD7800,нa16 годинки и пак е по- добър от новия " Беларус",въпреки ,че е на 9000 м.ч.Като цена "Джонито" ми е колкото новия "Беларус",яд ме е ,че съм му броил парите навремето.По-добре вземи нещо друго,каквото и да е,само не и това дето си го намислил.
  • K
    Двата трактора са идентични,разлика има само в оборотите на двигателя.При 952-1900 1025-2200.от там и идват 10 к.с повече.Не знам обаче в скоростните кутии дали имат разлика? Бих се огледал за някой 1025,по запазен. поздрави
  • F
    здр колега имам 952.3 но ако ще вземаш гледаи да е 1025.3 защото е 105 к.с

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

M

Регистрация на АТВ

wladd: В Областна дирекция "Земеделие"

82 1
T

Проблеми с хидравликата за управление на Т150

Здравейте, Имам проблем с трактор Т150 и по конкретно с завиването. Първоначално нямаше...

144 0
P

Трактор Т25 - скоростите не включват след смяна на полуоска

Имам Трактор Т25 Владимировец. Полуоската на задната лява гума се скъса и я сменихме, но с...

94 0
Y

Загубена първоначална фактура на малогабаритен трактор 14 к.с.

Здравейте. Ще съм благодарен, ако помогнете с моя казус. Имам "Синтай 140". Загубена е п...

160 0
P

Т-150

solun1: Възможно е филтъра на ск.кутия да е позацапан/позатиснат , може и клапана който поддържа...

171 1