ИМА ЛИ НЯКОИ ПРЕВЕДЕНИ ПАРИ ?

• Нека пише
  • V
    приятелю, как ще се вдигнете на стачка като нямаме един нормален синдикат. затова гърците се вдигат защото синдикатите им не спят и правителството се съобразява- иначе затварят границата и европа е сърдита а сега ми кажи освен няколкото недоносчета синдикати който бранят интересите на големите фермери къде си видял нормален фермерски синдикат в българия. ако знаеш аз ще членувам моляте насочи ме. а иначе и аз мога да се оплача-ще стане една година откакто съм подал документи за мярка 112, подписал съм договор през октомври част от културите вече съм засадил а за другите трябва да плащам но откъде пара? [:slap:]
  • колеги ако не се вдигнем на протести никои няма да не 4уе и ште 4акаме да кога бок реши колегите гьрци си тьрсят правата а ние мал4им и ни т1п4ат само [:tractor:] [:tractor:] [:tractor:] [:tractor:]
  • http://www.dfz.bg/bg/direktni-plashtania-na-plosht/beneficienti/ Документът се казва: ОТОРИЗИРАНИ СУМИ ПО СХЕМИТЕ ЗА ЕДИННО ПЛАЩАНЕ НА ПЛОЩ, ЕНЕРГИЙНИ КУЛТУРИ И ПРЕРАБОТКА НА ЯГОДИ И МАЛИНИ
  • Извинявай на - 6 страница е.
  • Ти още ли го търсиш тоя списък ??? И Riki ти е писал - виж на 5 страница адреса , само той е написан в поста на ral - синьо е [:slap:] [:slap:] [:slap:]
  • * Данните включват плащания извършени в периода от 16 Октомври 2007 до 15 Октомври 2008 - това пише най-отгоре, като отвориш списъка. И изписвайки кода на населеното място, ноаистина виждам бенефициенти, които миналата година са получили пари - платено им е не знам кога за това, което са заявили пролетта на 2008 година. А нали говорим за сегашното плащане на заявени пролетта на 2009 година парцели?
  • Списък на бенефициентите получили субсидии от ЕФГЗ и ЕФРСР за финансовата 2008г. съгласно регламент 259/2008г. - ако това е списъкът, той е много стар - плащанията според него са извършени до октомври 2008г.?
  • A
    Подписалите договори по 112 през октомври имат ли преведени пари. Ще съм благодарна, ако някой има каквато и да е информацие по въпроса.
  • Да помогна: като отворите документа, с комбинация от клавиши Ctrl+F се отваря процорец - Търсене. Сменяш латиница с Кирилица (ако не става с клавиши - долу в лентата вдясно има En и BG - сменяш о там с мишката. После пишеш част от името си и излизат резултати от търсенето. Кликваш върху тях и те отвеждат на съответното място. Успех !
  • Върнете се 6 коментара назад от вашият и кликнете на даденият адрес , като ви прехвърли там в розовият сектор в/у надписа:"отвори документа" и после "приятна" главоблъсканица - докато се откриете
  • Колеги, как го намерихте тоя списък? Къде точно да отворя на страницата на ДФЗ?
  • Някой може ли да каже по колко лева със сигурност се превеждат на декар. Защото някои колеги твърдят, че са получили всичките си пари. Възможно ли е това. На всеки различно и по какъв критерий?
  • G
    Не знам дали парите са превеждани по реда по който е съставен списъка, ако е така не е чудно защо първите номера са за тези които имат да вземат милиони
  • koga sa drugite pla6tania i kak da wida dali imam pari potoq spisak , 4e w bankata nqmam??????
  • Ами това означава че няма да вземете никакви пари

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта