СУБСИДИЯ ЗА ЗЕМЕДЕЛСКИ ПОЛЗВАТЕЛ-СЪВЕТИ

• B
    ЗДРАВЕЙТЕ,НУЖДАЯ СЕ ОТ СЪВЕТИ И ЩЕ СЪМ МНОГО БЛАГОДАРЕН ,АКО МЕ ПОСЪВЕТВАТЕ.\r\nНакратко за какво става въпрос:\r\nИмам собствена земя7 декара засадена със маслодайни рози,не съм регистриран като земеделски производител МОГА ли да получавам субсидии за отглеждане на маслодайни рози.\r\nЧух от познати че трябва да се регистрирам като земеделски ползвател и ще имам право.\r\n-Така ли е наистина?\r\n-Ако да ,какви документи трябва да подготвя за земеделски ползвател\r\n-Ако не,какъв е начина да получа субсидии.\r\n-Какви документи трябва да подам за изплащане на субсидии\r\nЩЕ СЪМ МНОГО БЛАГОДАРЕН ЗА СЪВЕТИ,ЛИНКОВЕ КЪМ ИНФОРМАЦИЯ И ДР.
  • I
    i kade gi vidq tezi 53 lv ako nee taina
  • S
    53 BGN za dekar
  • B
    колко лева е субсидията на декар
  • A
    още не е платено по СЕЕП---чак декември или януари!!!!!говори се,че само по минимис било платено--ама дали е вярно не се знае??????????на мени нищо засега по банковата сметка--нито са ме търсили да ме проверяват ----- а имам застъпвания с друг земеделец!!!!!!!
  • M
    За тази година мина, А за догодина ще стане ясно напролет. Успех.
  • B
    до кога трябва да ги заявя за директни плащания
  • S
    i na subsidiqta she platish 10 procenta danuk ako si zemedelski proizvoditel samo 4%
  • I
    и без да си регистриран като земеделски производител пак може да получаваш субсидии,само трябва да ги очертаеш и да ги заявиш за директните плащания
  • H
    Намери си още малко земя и давай по мярка 141 Лично аз така бих постъпил.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта