Светлини на табло на МТЗ-то

• A
    Здрвейте колеги.От 2-3 месеца насам на таблото на беларуса ми свети една лампа.Намира се най-вляво и има вид на ръчна граната(свети оранжево).Да отбележа 4е свети когато повдигна оборотите.Ако някой ми каже нешто по вапроса ще сам му много благодарен.Може и някои линк.Айде сас здраве!
  • A
    Благодаря ви за отговорите днеска ще го сменям па после ще видим
  • E
    Ами именно! Човека не ти казва , че дословно е запушен и през него не минава въздух. До посочените от теб обороти двигателя се нуждае от определен обем въздуг. След това нуждата се завишава значително. Т.е. имаш намалена пропускателна способност на въздушния филтър!
  • Y
    ти ще запалиш,но не е желателно да караш така че пропусне ли филтъра,не искам да знам кво ще стане с мотора
  • A
    В какьв смисал запушен колега трактора до 1800 оборота работи без да му светят никви лампи проблема е след това.То ако е запушен ваздушния филтар аз няма да мога да го запаля нали тай.
  • M
    Въздушният филтър ти е запусен
  • A
    ето я вапросната лампа колеги.Помогнете !
  • Y
    дай снимка на лампата та да се сети някой
  • A
    Айде де колеги няма ли някой който да знае нешто по вапроса.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Мнение за трактор Deuts Fahr 5080d

Правя тази публикация с цел помощ... Един колега от моя край ще взима нов трактор и иска...

29 0

Беларус ЮМЗ-6КМ

solun1: Ползвал съм акумулатори на МОНБАТ 12в/180а и пусков ток над 1200а - на ЮМЗ и на МТЗ82. Зим...

204 2

Беларус 921

Здравейте колеги.Имам въпрос за беларус 921-лозарски на старо,който се продава и имам инте...

95 0

Владимирец

Здравейте, търся да си купя тапата на отдушника на навеса, която е и нивомер.

94 0

Мнение трактор landini 7-210 и John Deere

Здравейте колеги, какво ви е мнението за ландини 210 слаби места, подръжка и общо взето вс...

277 0