плащане на акцизи за горива

• Y
    Субсидии явно скоро няма да имаме а някой да си е получил парите от акцизите за горивата
  • Аз пък чакам от 5 месеца, защото подадохме за първата половин година и още нямаме превод....
  • А какви документи са необходими да представя за акциза в митниците
  • parite mi gi prevodoha za 5 dni,vsi4ko e ok
  • Крайния срок е до края на годината.Подават се в Областното управление митници.Размера е 4.09лв на дка.
  • До коя дата е крайният срок за подаване на документите за възстановяване акциза на горивата , къде се подават и какви са те..
  • R
    мерси много.вече го попълних и мисля да ходя до свиленград
  • D
    http://www.google.bg/url?sa=t&source=web&ct=res&cd=2&ved=0CAoQFjAB&url=http%3A%2F%2Fdocstore.odit.info%2F%3Fs%3D6%26rid%3D2929&rct=j&q=%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%BB%D0%BE%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5+4%D0%B0+%D0%BA%D1%8A%D0%BC+%D1%87%D0%BB.+26%D0%B0+%D0%B0%D0%BB.+2&ei=piodS6nJLsz5_AaXx-jXAw&usg=AFQjCNG24k1OI2tcviW9kokAf9r9V1Z6-g
  • R
    интересува ме от къде да си изтегля искането към митническото бюро.за да го попълня
  • Предполагам че няма проблем аз подадох на 18.11
  • I
    Да преведоха го в рамките на 3 седмици от подаването на искането. При теб дане би да има проблем

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Фермер, оправете си сайта

proba: Fermer, пуснахте новината, но вижте какво сте написали: ""Навес не се изисква само за пас...

136 0

ФУ за ЗП

ciko: da sama si otgowori ,kogato e zakrito ili obosobeno mqsto se iziskva kasow aparat.mojesh b...

264 2

Какво прави БАБХ, под ръководството на Д. Илиев?

Zevs: Съществуват глупости, които е способен да изкаже само глупак, Подобно на това същество И...

366 1

Прекъсване и възобновяване на дейност и субсидии

proba: Питай министъра Порожанов на МЗХ. С тях комуникацията е жестоко ограничена. Не обичат да...

466 3

Продължаване на договор с пасища от ОПФ

proba: Виж чл.37 на ЗСПЗЗ. С предимство е ползвалия пасищата, за следващото разпределения. Пак з...

464 2