Вече се ядосвам

• D
    Гледахте ли изказването на г-и Цв.Димитров за млекопроизводителите? Той дали има на представа че и овцете и козите се доят и дават мляко? Според неговото изказване ние овцевъдите не сме млекопроизводители май Абе хора като говорите пред толкова хора поне мислете какво говорите!!!
  • D
    Ето че идва и края на януари.....
  • D
    Преди месец се ядосвах,че ни излъгаха- изолираха овчарите от млекопроизводителите,сега се ядосвам че пак се разминават обещания с действителност-остатъка за глава животно в началото на януари Дали ще дойде момент без да се ядосвам с празни обещания
  • D
    Много правилно!Аз винаги бях за: да не се поставят партиини интереси в работите на земеделците ,но уви....правителството май "сега сгази лука"Интересно на срещата с министъра онзи ден дали е имало представител на овцевъди и козевъди и ако е имало как е отстоявал нашите права!!!А знаете ли че има животновъди които не ползват компютър и все още се надяват за някакви пари(така били казали по телевизора)
  • P
    Ako imashe vse oshte hora,koito vqrvaha na tova pravitelstvo na tezi ministri osaznaha istinata.Prazni prikazski,prazni obeshtaniq,kolkoto shtesh ama skopo idat izbori.....
  • D
    отново лъжи,лъжи....какво обещаха а какво направиха
  • S
    Само по НДЖ4 и НДЖ5 при овцете(до 49 бр.)те през октомври не са получили нищо та чак сега.Но все пак пак сме прекараните спрямо другите колеги.Хората с крави са взели и през октомври,и сега и ще вземат и през януари.....
  • D
    Вече сигурно ли е че за овцете няма да има за мляко?
  • M
    Дойде ми и на мен до гуша от програми,наредби и какво ли още не.Колко по-елементарно беше,ако се знаеше за крави с квота-толкова ,за месодайни-толкова,за овце и кози -еди колко си ,за биволи-също и това да е валидно за всички и веднъж в годината!Да се знае кой-колко ще вземе и да може при нужда да се контролират средствата.Сега четем едни отчети съгласно които животновъдството трябваше да процъфтява. Не може да му хванеш края кой какво е взел,вземал ли е изобщо ...И тази референтна година 2009 имам чувството,че е измислена за да се точат още пари за животни,които ги има само на книга!.
  • S
    Дойде денят на истината!!!При овцете и козите който е взел субсидия през октомври сега си остана само с очакването Къде са в този момент лидерите на асоциациите и организациите на овчарите и козарите да ни защитят?Няколко години подред който гледа крави получава и за глава животно и за мляко,а ние с овцете сме на един хал с месодайните крави-ЗАЩО ПИТАМ АЗ?И ние доим мляко и го предаваме на мандрите за жълти стотинки...а повечето го доим и на ръка.Това е
  • S
    Да са мислили когато са обещавали!На този етап субсидия за мляко очакват не само тези с млечните крави ,ами и ние овчарите и козарите!
  • D
    И аз съм за!Не бива празни обещания...
  • T
    Че се субсидира сайта от правителството е ясно,но ако това правителство,което съществува благодарение на избирателите си,иска да има някаъв шанс и на другите избори,то нека да излезе с изявление относно обещанията си за въпросните субсидии.Ако са "мъже' на честта,то нека открито да заявят:"Няма пари,извиняваме се,продавайте,колете,или се спасявайте сами" Колеги,нека ясно да заявим,че искаме конкретен отговор,какъвто и да е той!
  • N
    vseki sis svoya problem
  • A
    сайта се субсидира от правителството
  • D
    Защо изчезна темата от форума?

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Колко мляко дава една коза като ббм

От известно време мисля дали да не си купя малко кози да спра да работя за хората а да раб...

131 0

Кaкви сa цените нa млякото в моментa и кои облaсти?

Здрaвейте колеги, кaкви сa цените нa суровото мляко и в кои облaсти, зa Ямбол и окръгa ?

427 0

Окозване

Здравко: Препоръчвам ти на 3-ия ден да започнеш да й даваш по-малко храна от обичайното. Нека това...

168 1

Печели ли се от кози

Kolega!: Колега, моят съвет e бегай от козите. Не е просто стока да се гледат. Отглеждането е специ...

643 2

Моля за съвет

т: Не го прави, по добре проси в София, ще си по-добре, поне ще си на печалба. В момента в к...

789 2