Вече се ядосвам

• D
    Гледахте ли изказването на г-и Цв.Димитров за млекопроизводителите? Той дали има на представа че и овцете и козите се доят и дават мляко? Според неговото изказване ние овцевъдите не сме млекопроизводители май Абе хора като говорите пред толкова хора поне мислете какво говорите!!!
  • D
    Ето че идва и края на януари.....
  • D
    Преди месец се ядосвах,че ни излъгаха- изолираха овчарите от млекопроизводителите,сега се ядосвам че пак се разминават обещания с действителност-остатъка за глава животно в началото на януари Дали ще дойде момент без да се ядосвам с празни обещания
  • D
    Много правилно!Аз винаги бях за: да не се поставят партиини интереси в работите на земеделците ,но уви....правителството май "сега сгази лука"Интересно на срещата с министъра онзи ден дали е имало представител на овцевъди и козевъди и ако е имало как е отстоявал нашите права!!!А знаете ли че има животновъди които не ползват компютър и все още се надяват за някакви пари(така били казали по телевизора)
  • P
    Ako imashe vse oshte hora,koito vqrvaha na tova pravitelstvo na tezi ministri osaznaha istinata.Prazni prikazski,prazni obeshtaniq,kolkoto shtesh ama skopo idat izbori.....
  • D
    отново лъжи,лъжи....какво обещаха а какво направиха
  • S
    Само по НДЖ4 и НДЖ5 при овцете(до 49 бр.)те през октомври не са получили нищо та чак сега.Но все пак пак сме прекараните спрямо другите колеги.Хората с крави са взели и през октомври,и сега и ще вземат и през януари.....
  • D
    Вече сигурно ли е че за овцете няма да има за мляко?
  • M
    Дойде ми и на мен до гуша от програми,наредби и какво ли още не.Колко по-елементарно беше,ако се знаеше за крави с квота-толкова ,за месодайни-толкова,за овце и кози -еди колко си ,за биволи-също и това да е валидно за всички и веднъж в годината!Да се знае кой-колко ще вземе и да може при нужда да се контролират средствата.Сега четем едни отчети съгласно които животновъдството трябваше да процъфтява. Не може да му хванеш края кой какво е взел,вземал ли е изобщо ...И тази референтна година 2009 имам чувството,че е измислена за да се точат още пари за животни,които ги има само на книга!.
  • S
    Дойде денят на истината!!!При овцете и козите който е взел субсидия през октомври сега си остана само с очакването Къде са в този момент лидерите на асоциациите и организациите на овчарите и козарите да ни защитят?Няколко години подред който гледа крави получава и за глава животно и за мляко,а ние с овцете сме на един хал с месодайните крави-ЗАЩО ПИТАМ АЗ?И ние доим мляко и го предаваме на мандрите за жълти стотинки...а повечето го доим и на ръка.Това е
  • S
    Да са мислили когато са обещавали!На този етап субсидия за мляко очакват не само тези с млечните крави ,ами и ние овчарите и козарите!
  • D
    И аз съм за!Не бива празни обещания...
  • T
    Че се субсидира сайта от правителството е ясно,но ако това правителство,което съществува благодарение на избирателите си,иска да има някаъв шанс и на другите избори,то нека да излезе с изявление относно обещанията си за въпросните субсидии.Ако са "мъже' на честта,то нека открито да заявят:"Няма пари,извиняваме се,продавайте,колете,или се спасявайте сами" Колеги,нека ясно да заявим,че искаме конкретен отговор,какъвто и да е той!
  • N
    vseki sis svoya problem
  • A
    сайта се субсидира от правителството
  • D
    Защо изчезна темата от форума?

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Моля за съвет

т: Не го прави, по добре проси в София, ще си по-добре, поне ще си на печалба. В момента в к...

308 0

ферма за кози , създаване , проект и идеи от фермери ?

Здравейте , от тази година уча за зооинжинер и ще пиша курсова тема за козите ,интересувам...

181 0

Кози "Ла манча"

doc: възможно най-грозната коза която съществува.вземеш ли такъв пръч-и козите с нормални уши п...

1410 3

Пулсатор и чашки за доене на кози и овце

sokola: Момци, никой ли няма да каже две думи по въпроса ?

2064 5

Проучване сред Производителите на козе мляко, Моля за мнение

tzankov: Инвеститор има намерение да открива завод или цех / в зависимост от количеството на млякот...

1792 9