Проблем с ГНП на китайски трактор HB150

• D
    Здравейте,имам следния проблем неще да пали китаеца от ГНП не излиза нафта смених елемента вътре и почна да помпи дава някъкво налягане и след това пропушва от ауспуха но пак неще...rnако знаете от къде мога да купя друга помпа ...rnдайте съвет...rnблагодаря ви
  • Т
    Здравей те колеги аз сам от Пловдив купих си трактор heibei 150 качих се да го карам но скоростите блокира ха отворих капака на скоростите и видях каква е грозотия вътре не знам какво е масло или грес и аз го измих и смених сички лагери на скоростите и пак не искат да влизат скоростите някой можели да ми каже какво да направя или някой майстор
  • Т
    Здравей те на скоро купих китайски трактор heibei 150 фрезата ми блокира и я отворих вътре цялата е раждясала и някой можели да ми каже какво дая направя и от каде може да намеря гарнитури много благодаря ако някой ми каже и вище снимките
  • K
    Здравейте, майстори на ГНП. За китайски трактори да знаете.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Загубена първоначална фактура на малогабаритен трактор 14 к.с.

Здравейте. Ще съм благодарен, ако помогнете с моя казус. Имам "Синтай 140". Загубена е п...

66 0

Т-150

solun1: Възможно е филтъра на ск.кутия да е позацапан/позатиснат , може и клапана който поддържа...

112 1

Челен товорач АТОН

Иван: Здравей колега, имам го от около 2 месеца на ЮМЗ, изключително съм доволен. Ползвам го за...

288 1

Юмз пали на обратно

solun1: Здравей, да от центровката е. Провери белезите на ангренажа и помпата.

333 2

Гуми със вода

Колеги пълнители гумите със вода. Интересно ми е как е при транспорт не вили лашка водата...

456 0