ЧЕСТИТ НИКУЛДЕН

• I
    Честито на всички именници и празнуващи днес и специално на Niki70 и Niki71 желая ви най вече здраве, щастие и ползотворна година [:tractor:] Приятно изкарване на празника [banan-kitara] [banan-kufee] [:dance:]\r\nhttp://www.vbox7.com/play:8dc0bfb2
  • G
    Чесити имен ден и от мен на ВСИЧКИ ИМЕНИЦЕ
  • [:dance:] [:dance:] [:dance:] [:dance:]
  • V
    [banan-kitara] [banan-kitara] [banan-kufee] [banan-kitara] [banan-kitara] [banan-kufee] [banan-kitara] [banan-kitara] [banan-kufee] [banan-kitara]
  • L
    [:talk]
  • N
    Голямо Благодаря на всички колеги Честит имен ден на АДАШИТЕ и АДАШКИТЕ
  • S
    blagodaria [banan-kitara] [banan-kufee] [:talk]
  • D
    Честит празник!!!! Току що преведохме по вашата банкова сметка 365 дни с късмет,здраве и щастие.Използвайте ги с любов и оптимистично настроение!!!! Наздраве!!!!!!
  • C
    Честито и от мен!!!!
  • I
    Да са живи и здрави. Богата реколта, високи цени и благоденствие.
  • R
    Иво!!!!!

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Има ли стройство за дистанционно контролиране на поливките при капково напояване?

zdravko74: Нeзаконно е ползването на питейната вода за поливане . А за устройството , за което питаш...

19288 3

Как да си предпазя градината от животните(кравите) ?

fermer31717: Здравейте, Имам огромен проблем.. Имам 8 дк земя с Пипер И патладжан.. Обаче имам пробл...

9298 33

Домашен кашкавал - споделете рецепта

може ли някои да ми каже как да си направя домашен КАШКАВАЛ от ОВЧЕ МЛЯКО...

2297 0

Най-печелившият земеделски отрасъл за създаване на печеливша земеделска ферма

dani68: Здравейте, млади господине или госпожице. Надявам се, че и двата ви поста от днес са шега....

3732 5

Гравитачно напояване - техники

Uvas: Не. На 10м денивелация имаш 1атм налягане, на 100м трасе на водата губиш 1атм. Определено...

9666 18