Проблем със ЮМЗ - включен е на скорост, но не се движи

• J
    Здравейте колеги . както си орах със трактора и изведнъж спря , а машината си работи дори е на скорост ???? какви ли не предположения ми казаха моля , ако има някой компетентен нека ми пише .
  • N
    ако спирачките ти са с барабан лашкай трактора с задната гума и виш дали са въртят барабаните ако има неподвижен барабан значи е полуоска ,ако се въртят барабаните остава за съединителен диск.
  • J
    Колега феродовия диск на съединитела ти е отишал според мен ..... на мен не ми пропадаше съединителя , превклю4вах си и машината си работеше , смених 2 -та диска на съединитела и на вала .
  • S
    На мен днес ми се случи същото, утре мисля да го цепя и аз се насочвам към главината на съединителя. Педала ми пропадна и се чува някакво чукане, ако има някой друго предположение.
  • E
  • J
    Феродовите дискове колеги сменяме ги о пак сме на фронта ))
  • S
    колега да не ти е изключил от бързите пробвай да включиш на бързи или на бавни
  • B
    може да е скъсал и полуоска натискаш блокажа и ще видиш
  • I
    Скъсан съединител, къса се главинката на феродовия диск. Цепиш сменяш с нов феродов диск и продължаваш да ореш
  • E
    Нищо ново под слънцето. Причини много , ама ми теква да те питам как е педала на съединителя и чува ли се нещо от рода на дрънчене там?!

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта