Какво е нужно за продажба на собствена продукция на пазара

• H
    Здравейте колеги, интересува ме какви документи са необходими за да продавам собствената си продукция на пазара? Необходимо ли е да имам касов апарат? \r\n\r\nБлагодаря предварително на отзовалите се
  • Х
    Какви документи са ми нужни за продажбата на зеленчуци собствено производство на магазини и онлайн? Благодаря ви предварително!
  • Р
    Искам да попитам моя стока ако изляза на пазар трябва ли ми касов апарат и да се регистрирам като производител
  • И
    Ще продава м праскови в Бургас пазар аз сьм земя.пройзводители съпругата ми ще е продавач...трябва ли касов апарат и договор за жена ми....
  • H
    благодаря ти много, просто нямах време да се разровя
  • A
    Чл. 4. (Изм. и доп. - ДВ, бр. 49 от 2010 г., в сила от 29.06.2010 г.) Не е задължено да регистрира извършваните от него продажби в търговски обект чрез ФУ лице, което извършва следните дейности: ............ 2. продажби на собствена и непреработена селскостопанска продукция от физически лица, които не са търговци по смисъла на Търговския закон, с изключение на продажби във или от търговски обекти в лицензираните стокови борси и тържища или закрити помещения, като магазин, склад или други подобни Това е от Наредбата за касовите апарати.С думи прости, ако не си фирма имаш право да продаваш без касов апарат само на нивата или на пазар, който не може да се вмести в горните определения. При проверка трябва да е в теб зеленото картонче.Ако е на твое име имаш право да продаваш само ти

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Разпределяне на рента за минали години

wladd: Белите петна са плащат за целия имот, "Новите" собственици нямат основание за получаване н...

308 1

Обработване на земя без договор

ZzZ: Ти си тарикат така че давай - жъни я! А като се окаже, че кооперацията има сключен едногод...

386 9

Право на дейност, върху земеделска земя?

solun1: Тряба да й смениш статута и тогава вече ще можеш да стройш.

209 1

Влизане в чужд имот, отъпкана пшеница

Веселин: Към полицията задължително. Подадохте ли и за предишните случаи? Трябва да ги регистрирате...

308 2

СПЕШНО!!! Подвеждаща информация/измама

За първа година съм земеделец.Наясно съм със селективните и с тоталните хербициди,но нямам...

764 0