Мерки за калифорнийски червеи

• S
    Здравейте, може ли някой да ми каже по кои мекри мога да подавам документи като фермерка на калифорнийски червеи?\r\n\r\nм.112 е ясно стига да я отворят\r\n\r\nм.121 модернизиране на земеделските стопанства? като се има на предвид ,че имам планове да стартирам пред пролетта , а исках да попитам тази мярка за големите ферми ли е? моля ви за малко пояснение? Благодаря.\r\n\r\nм.141 Подпомагане на полупазарни стопанства в процес на преструктуриране - и тази ме уствойва до някаква степен \r\n\r\nКакво ще кажете за мярка 214 Агроекологични плащания - дали може и по тази мярка да се кандидатства?\r\n\r\nСпоред вас други мерки биха ли ми помогнали ?\r\n\r\nМного ще съм благодарна на всички които могат да ми помогнат с информация!\r\n
  • B
    Можете да кандидатствате по мерките 112, 141, 121. Агроекологията не включва калифорнийски червеи, тоест мярка 214 не е за вас. Много зависи какъв ще е мащаба на инвестицията. Към момента сме разработили няколко проекта за калифорнийски червеи, също така работим и с хора, които могат да ви помогнат в изграждането на фермата и отглеждането. В случай, че имате интерес свържете се с мен на лично съобщение.
  • S
    А нещо за Сапард можеш ли да ми кажеш?
  • H
    Здравей, по мярка 112 това беше повече няма да я отварят това беше последният прием 20 август - 11 септември. мярка 121 модернизацията е примерно купуваш земя и ти връщат половината от това което си дал за нея,не съм точно сигурен как е но нещо такова беше. по мярка 141 мисля че можеш да кандидатстваш с червейчетата, като тя в момента е отворена до към някой си декември. по Агроекологията немога да ти дам съвет не съм запознат как точно става с червейчета.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Държавна помощ за инвестиции за закупуване на съоражения за добив на мляко

Колеги някой има ли информация какво става с заявленията по проектите. кога ще има отгово...

53 0

Помощ при изготвяне на проекти

Предлагаме компетентна консултация,съдействше и изготвяне на евро проекти. При интерес мол...

232 0

Сегашната земеделска политика прави Европа необитаема

Организации на европейски учени предупредиха Европейския парламент и новоизбраната Европей...

188 0

Някой има ли идея какво се случва с подмярка 6.1 млад фермер?

dakis: Има предварителен ранкинг на сайта на дфз

854 1

Агроаптека по Еврепейска програма ??

Има ли възможност за подобно финансиране ?

779 0