Относно приемът на проекти по мярка 112 \"Създаване на стопанства на млади фермери\" през 2012г.

• V
    Защо никъде не се обябява след приключване на приема на проекти по мярка 112 11.09.2012 г. колко проекти са подадени? Никъде не се подава никаква информация за тази мярка!
  • P
    Днес един го срязаха с подобна градина - засадил клони... До колкото ми е известно това беше последния прием на документи
  • P
    1457 proekta ima podadeni za taia godina po miarka 112 vlesti v dfz i 4etete
  • M
    мен ми е интересно друго това ли беше по тази мярка или до година ще има прием на документи пак малко глупав въпрос но се загубих някъде из многото четене ...
  • V
    Днес един го срязаха с подобна градина - засадил клони...
  • F
    Проверките минават и заминават .. Не ми е ясно как арендоваме изоставени трайни насаждения юли,август и се превръщат в млади орехи ?
  • V
    Дано до края на месеца минат проверките.
  • G
    Чета ви и се чудя. Какъв е този интерес към бройката на документите. Нали не се плаща на бройка, а според наличните пари? И каква е гаранцията, че вмествайки се в някакви бройки документите ви пък ще са в ред? [
  • G
    Чета ви и се чудя. Какъв е този интерес към бройката на документите. Нали не се плаща на бройка, а според наличните пари? И каква е гаранцията, че вмествайки се в някакви бройки документите ви пък ще са в ред? [
  • H
    Интересуват се хората,ще има пари за всички с тази бройка стига да сте изрядни На мен днес ми се обадиха за теренна проверка
  • A
    Чета ви и се чудя. Какъв е този интерес към бройката на документите. Нали не се плаща на бройка, а според наличните пари? И каква е гаранцията, че вмествайки се в някакви бройки документите ви пък ще са в ред?
  • H
    1479 официално е
  • I
    Ами дано да има скоро официална информация за подадени проекти
  • I
    По неофициална информация проектите са малко под 1500.
  • I
    хмм, аз пак бях разбрала че Кюстендил води с най-много подадени проекта, пак като бях там на списъка бяхме само 40, половината май са се отказали... странна работа О и не само това, ДФЗ да сложат инфо кога ще е списъка за да проверяваме дали сме приети Успех на всички млади фермери!
  • H
    Въпросът беше след затваряне на мярка 112 колко са общо подадените проекти - това към 03.09.2012г. е ясно че са 836

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта