Търся сервиз за трактори Deutz-Fahr ???

• R
  • A
    ZDR tarsq servis za deutc agrotron 160 vklu4i prednoto i ne go izklu4va razlobih otdolu bobinite i klapanite vsi4ko raboti ipak ne ocepva i vdiga 12 atmusferi masloto nqkoi znael li na kolkoatmosferi trqbva da e blagoda ri vi nqkoi ako kaje.tel za vraska 0896906096
  • A
  • A
    Ne se hvalq, no na moqta Iri trade iskaha 11 000 lv za . Razglobih q,купих за 450 евро части от гърция, синхронизаторите ми ги направиха тука, много добре за 150 лв от приятел и си я сглобих.Същия човек които ми прави синхронизаторите ми направи две шайби за луфтовете.Дотук 2000 моточаса няма и следа че кутията е пипана.Дано и да няма проблеми. От колеги знам че тука не ги правят добре. В Гърция като бях за частите, предложиха този вариант с закарване на кутията, или вариант те да доидат в БГ срещу заплащане.А относно Леон не давам мнение.
  • G
    Александър само да поясня - Леон изпращат кутиите в германия в завода ZF. Транспорта е безплатен - след като изпратиш кутията до седмица ти казват колко ще ти струва ремонта (+6 месеца гаранция) ако искаш я правиш ако не мисля 150 EUR беше разглобяваните ти я връщат обратно. Леон също така носчт неща за ремонт в Гърция но според тях и там със скоростните кутии не се справят достатъчно добре и затова те ги пращат във фирмата производител. Лично при мен след като пратих кутията за ремонт в Германия забравих за всякакви проблеми - върнаха я отремонтирана и перфектно настроена ремонта ми излезе към 5000 лв мисля но смениха почити всички (за справка Римекс ми искаха по 800 лв за синхронизатор в ZF смениха 4 и бяха под 400 лв ) Ето ви и телефон на на Фирма Леон GSM: 0878 962 015
  • A
    svalete skorostite, ka4ete gi v edin bus i otam v Greece.Za rabota iskat 300 euro, plus 4astite koito trtqbva da se kupqt.. Drugoto e glupost.Leon, kakto vsi4ki firmi. Drug variant, namirate si katalog nava6ta kutiq. Svalqte iznosenite 4asti i v gurciq.Kupuvate gi zaedno s vsi4ki 6aibi za obirane na luftovete i po dokumentite sglobqvate.V edna kutiq na Deutz nqma ni6to slojno stiga da e kaduren 4oveka
  • Z
    Здравейте, аз също имам проблем със скорости на Дойц-Фар Агроприма 6.16. Преди няколко години правих ремонт в "Римекс" но резулата беше краткотраен. Има няколко зъбни колела със счупени или наранени зъби, много луфтове и наранени зъби на пиньон и корона. Приемам съвети, предложения и координати на фирма "Леон" ако е възможно.
  • A
    Kakuv e problema kolega v pompata na skorostite. Kakvi sa skorostite i kolko diapazona imat. Principno moga da ti dam suvet, moite gi pravih edin put.
  • R
    Deutz-Fahr AgroStar 6.61
  • K
    По-добре продай трактора отколкото да търсиш сервиз за deutz............
  • Y
    какъв модел е трактора?
  • R
    Проблема е в помпата на скоростите.Затова търся маистор.Без ири треид.
  • G
    какво му е на Дойца? По принцип търси Ири Трейд, но ако са скорости, двигател или хидравлика по-добре търси фирма Леон (пиши ако ти трябват контакти)

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Мнение за трактор Deuts Fahr 5080d

Правя тази публикация с цел помощ... Един колега от моя край ще взима нов трактор и иска...

33 0

Беларус ЮМЗ-6КМ

solun1: Ползвал съм акумулатори на МОНБАТ 12в/180а и пусков ток над 1200а - на ЮМЗ и на МТЗ82. Зим...

208 2

Беларус 921

Здравейте колеги.Имам въпрос за беларус 921-лозарски на старо,който се продава и имам инте...

99 0

Владимирец

Здравейте, търся да си купя тапата на отдушника на навеса, която е и нивомер.

95 0

Мнение трактор landini 7-210 и John Deere

Здравейте колеги, какво ви е мнението за ландини 210 слаби места, подръжка и общо взето вс...

277 0