Мнение за тракторите Саме лазер - стойност, резервни части,сервиз?

• G
    Колеги дайте мнение за тракторите Саме. итересува ме конкретно Саме Лазер. Дайте няйкакво мнение за марката има ли части, скъпи ли са ? Как е сервиза? Благодаря ви !
  • A
    EEEEEE, vuzdu6no ohlajdane polzvat v pustinqta, dali ne e po dobro ot vodnoto.....i vuzdu6noto kato vodnoto ako ne pazi6 moje da pregree.... Същото е според мен, няма проблеми лятото, ако е наред мотора, просто трябва по добро масло, работната темп е по висока отколко на водното охлаждане....
  • Y
    аз имам Т 40, въздухар е и мога да ви кажа че тея жеги не му се отразяват такак както си мислите.двигатея с възд.охлаждане е с по-лека потдръжка и по-лесен за ремонт.това е мнението ми.
  • G
    За доста тежка работа ще е, оран дисковане и 4м лазерен грейдер.
  • D
    Това лято каквито горещини имаше този въздухар не го виждам.Пък и за 20 х лв не си струва и то 90 г производство.То пак зависи и за какво ще го ползваш,ама 130 коня няма да е за лека работа предполагам.
  • G
    130, самоче, става въпрос за модел със Саме двигател с въздушно охлаждане и ме притеснява в жегите как ще се справя. А и трактора е 90 година. РАзбрах горе-долу от къде мога да намеря чести, но скъпи ли са евтини ли са, какво да очаквам от въздушното охлаждане, както и раазхода, има ли слаби места... Въпросите са много, но още се чудя дали си заслужава 20к лева.
  • Y
    кажи колко киловата или конски сили е тоя трактор за който питаш
  • Y
    Самето е червен Доиц,части винаги можеш да поръчаш от Ири Трейд,много налични части имат на склад,масла също,др вариянт е да вземеш доиц
  • G
    Колеги ударете едно рамо, че имам нужда от съвет.
  • G

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

P

Земеделска земя и цената й

Здравейте, Решил съм да купя земеделска земя с инвестиционна цел - да я отдавам. Им...

574 0
К

коронавирусът и земеделието

Стефан: Какво правим със земеделските базари пазари и т.н.? ? Тази възможност за реализиране на пр...

478 5
I

Цена на лавандулата

Здравейте,колеги! Нека коментираме цената на лавандуловото масло за тази година.Някой от...

1243 0
I

Ориентировъчна цена на лавандулово масло през 2016 г?

: Здравейте, Изкупувам лавандулово масло за износ. При интерес от ваша страна ще се радв...

1735 2