Закупуване на трактор-Избор?

• D
    Предстои ми закупуване на трактор и вариантите са два : Да купя трактор втора употреба от реномирана марка или Южно Корейски. Трактора втора употреба е Claas Axos 340CX 101конски сили.Двигател Перкинс,хидравлика Бош на 815 мото часа от Англия.Другия трактор е марка TYM T1003 чисто нов с 1 година гаранция.Двигателя му е Перкинс 101 конски сили,хидравликата е на Бош.Моля за вашите мнения И ДВАТА ТРАКТОРА СА НА ЕДНА ЦЕНА !!
  • I
    Zdraveite kolegi koi moje da mi kaje cenata na traktori tym 100 konq.
  • G
    С кеф да си го караш! Нищо да не му се чупи ! Млада мацка в него да возиш! ;)
  • T
    Да ти е честит трактора и да не се поврежда докато не си изкара парите.
  • D
    Колеги днес взех ТУМ-а много съм доволен от него карах го на ход от Стара Загора до Ямбол нямаше никакви грижи върви си климатика на мах радиото си свири и утре започва да дискува,сее и оре Много съм доволен
  • D
    Май ще е клас ,но малко по-късно че в момента има проблем с финансирането тука до 10 дни ще стане ясно кое ще е ако не ще го караме на болгара
  • G
    ако наистина е на 800 м/ч взимай го има още много ресурс Така ли че нашия John Deere 2140 като е от 82 година и е на незнам си коооолко мнооооого мото часове вече няма ресурси що ли сме го купили а пък варви акато нов.
  • G
    Колега Аз пък ще ти кажа John Deere Ако купиш и втора употреба да е със сигурност ще върви колкото и новите, не си хвърляй парите за нов трактор ако няма да е добра марка, не знам до колко коня трактор търсиш и до коя година и най важното до колко пари, но виж поразпитай колегите около теб първо които има John Deere и други марки качи се покарай малко и само ще си избереш най доброто, но ако питаш мене John Deere. Преди 1 месец и ние имахме този проблем да решим каква марка да бъде комбайна Claas или John Deere.
  • F
    Claas Axos 340CX класа е най-добрата марка зависи колко ще обработваш колега и все пак немското си е немско
  • D
    Не купувай трактор Клас!!!За по добър избор посети-www.nikeatractors.comЗащо да не е клас и тея трактори в Никеа-благодаря!
  • N
    Не купувай трактор Клас!!!За по добър избор посети-www.nikeatractors.com
  • E
    Тука наистина се замислих! След като имаш ново , какво му мислиш?!
  • P
    ако наистина е на 800 м/ч взимай го има още много ресурс
  • A
    Novoto e novo ako e s garanciq, no puk i Claas si zaslujava, no nqma garanciq.Ti re6ava6.Zavisi ot vsi4ko, plus tova kakvo jelae6 i kakvo moje6 da poddurja6.Az li4no Claas
  • D
    Някой ще изкаже ли мнение?

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Мнение за трактор Deuts Fahr 5080d

Правя тази публикация с цел помощ... Един колега от моя край ще взима нов трактор и иска...

23 0

Беларус ЮМЗ-6КМ

solun1: Ползвал съм акумулатори на МОНБАТ 12в/180а и пусков ток над 1200а - на ЮМЗ и на МТЗ82. Зим...

200 2

Беларус 921

Здравейте колеги.Имам въпрос за беларус 921-лозарски на старо,който се продава и имам инте...

93 0

Владимирец

Здравейте, търся да си купя тапата на отдушника на навеса, която е и нивомер.

93 0

Мнение трактор landini 7-210 и John Deere

Здравейте колеги, какво ви е мнението за ландини 210 слаби места, подръжка и общо взето вс...

275 0