Мнения за сеялките Pneusej

• M
    Здравейте Колеги, ако някой е сял с тези сеялки нека сподели дали е доволен ! Благодаря предварително !
  • P
    сеялката е мнго добра като изпълнение,и се е доказала като надеждна при колегите в региона.само гледай да взимаш на 500 об. на вома,иначе ще караш на пълна газ.много точна и равномерна сеитба прави.не я затруднява и при по влажни условия да работи.или казано с две думи си струва парите,които хич не са малко.
  • I
    Колега как е сеялката ? Аз съм доволен от работата и, само дето един маркуч се къса вътре в бункера. За близо 1700дка това и е единствения косур Сега ако е рекъл господ чакам да поникне и да се види какво и как е засяла
  • I
    То и тази дето ще сея с нея също е поръчана и се чака да дойде Както ти писах по горе като ги гледах как работят ми харесаха, с двата изместени един спрямо друг дискове се справя много добре и във влажно време
  • M
    Аз вече си я поръчах и за това питам как се справя и дали си заслужава парите ?
  • I
    Тая есен има голяма вероятност да сея с такава сеялка и тогава ще мога да ти кажа мнение Иначе от странично наблюдение работят много добре

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Болгар ТК 82 сеялка Kurt

Здравейте, Искам да попитам дали Болгар ТК82 ще се справи с пролетна сеялка Kurt 6 редова...

84 0

Amazon D30Super 7

Пламен: колко ти е диаметъра на гумата ?

64 1

Въпрос

Здравейте колеги! Мислим да си закупим житна сеялка Амазония 9D. Проблемът е че не е с д...

115 0

Избор на сеялка за слята повърхност- западна или турска

Здравейте колеги, искам тази година да сменя сеялката, тъй като до сега караме с СЗУ 3....

871 0

Мнения за пролетна сеялка Амазоне!!!

Мнения относно сеялка Амазоне ed 602k, ed 452.

316 0