Отопление за оранжерия

• A
    zdraveite na vsichki. Iskam da popitam kotel ot 116kvlc moje li da zatoplq 1,5 dekara stuklena oranjemiq i dolo gore kakvi sa razxodite a kotela e na nafta i e tip kalorifer v smisal gorelkata nagrqva trabi i ot strani ima ogrimen ventilator koito izdyxva topliq vuzdox
  • L
    Само за стъклата отопление, гениално!С каквото и да ги топлиш е икономически не изгодно!Най евтината пара и електричество което се получава в България е от слама с когенерация!Тъй като слама е най евтината суровина и отнесена към калориите при изгаряне е най рентабилна!Има няколко инсталации изградени в България!Това е само за инфо!
  • S
    братинйо ти серйозно ли питаш или се намираш на приказка. първо такава мерна единица kvlc май няма или поне аз за 14год от как изграждам отопление не съм чул. второ ако са kW може да си топлиш къщата и един етаж на комшията ако е пич. и трето нафтата я забравяш - или чилър водо-воден или митанов котел и както каза колегата распределено отопление с тела из цялата оранжерия или въздуховодна система.
  • A
    izvinqvam se za zakusnenieto no bqx v germaniq iskam da q polzvam samo kogato vali snqg da ne chypi stuklata tovae
  • V
    Бат Владко, как ще разпределиш топлината из цялото помещение и къде ще излезе сметката
  • V
    Ne se zanimavai s nafta-absurdno skypo e Misli za dyrva ili gorelka na metan

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

1

Запитване за оранжерия за зеленчуци

velimirdonchev: Пише се оранжерия. Освен това преди почти 1200 години са ти създали азбука за да не пи...

2307 7
S

Войната в Украйна и краха на илюзията евтино зърно!

Emofermer: Естествено, че има пълно информационно затъмнение... Запад или Изток всички правителства с...

6030 15
I

Гумени уплътнения за поливни цинкови търби

Hri100: Питай в "Сила" гр.Ямбол, мисля, че тръбите са тяхно производство.

2866 6
K

Моля за помощ относно съвети за стартиране на земеделска дейност

baraban4oskt: Като за начало е нужен курс по български език.

7025 26