Мнение за комбайн John Deere 1085 hydro

• D
    Здравей те!\r\nСмятах да пиша нов проект за комбайн но се оказа че няма да има мярка 121 повече и затова се насочих към техника втора ръка.Намерих добра оферта за комбайн John Deere 1085 hydro.Някои има ли представа какво представлява тази машина издръжлива ли е проблеми как работи в полето а бе всякаква информация и мнения ще са ми полезни за решението ми. Другия вариант ми е някое клас-че 96 но са на полвина по-скъпи.\r\nБлагодаря на всички колеги предварително
  • kombaini,tractori John Deere,New Holland,Case,4elni tovara4i,prika4en inventar,vsi4ko za selskoto stopanstvo,super izgodni ceni! 046665257 0895772745
  • Nikea trade ltd Yambol dostavja po zajavka kombaini vtora upotreba ot Anglia.0895772745 046665257
  • V
    tyrsi model bez hydro na hoda stota a na hydroto e mn skap i gledai masinata da ne e vnos ot Gurcia uspeh
  • Z
    Ние имахме комбайн Jhon Deere, но го продадохме. Като машини са супер. Единствениятт им проблем е че цените им в България като нови или втора ръка, както и частите им са завишени. Сервиза им е под всякаква критика. Когато я имахме през ден бяхме в Гърция за части, защото там хем са пъти по-ефтини хем не ни карат да чакаме 2 седмици за да ми ги доставят.
  • Каква марка комбайни,ина какви цени
  • G
    Според мен са много здрави машини. Аз лично не съм работил с такава но съм чувал само добри неща за тях, разбира се най-важно си остава как е експолатирана машината. Имам познат който внася втора ръка техника - имаше доста комбайни на докарани ако искаш пиши ми (може и на ЛС) за какви пари става въпрос да го попитам какво има в наличност.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Case 2188

Здравейте,обмислям покупка на комбайн Case 2188, като основно ще го ползвам за услуги.Няко...

32 0

Съвет за комбайн

Aleksandr Raichev: Case 1680

174 2

Вариатор

Здравейте, отскоро моя Клаас Европа започна да чупи външното лагерче на вариаторната шайба...

117 0

СЪВЕТ

solun: Да, има значение марката и модела на комбайна.

852 8

Модификация на двигател Claac 96?

ivanpetrovbg: Номера е на блока, до помпата за гориво.

524 1