Проблем със Zetor 8011 Cristal,силоотводен вал

• A
    Колеги, моля за съдействие. Имам зетор Кристал 8011.\r\nВ един моменбт както работеше съвсем нормално, спра да върви бавно все едно боксува съединителя, а не е от него. И не ще да върти силоотводния вал нормално, тръгва, но ако се натовари почва да бави скороста. Някои да има идея какво му е....Благодаря
  • D
    Съжалявам за забавянето добре ще се чуем..
  • A
    0898649441 звънни ми
  • D
    Да..бързи и бавни ..Но при мен не иска да върти с балоровачката сякаш няма сила и вала стои на едно место...Какво трябва да се погледне направи..?
  • P
    оре лосчето до волана на бързи или бавни ти е.При мен го правеше на бързи и много време го карах на бавни.
  • D
    Здравейте и моя е в такова положение ..Зетора е 16045 полско изпълнение какво е решението на проблема ?
  • Y
    kakva ti e sk.kutiq

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

LS мнения

Мисля да си купувам трактор LS 100 PLUS ако някой има такъв моля да си каже мнението

92 0

John deere проблем скоростна кутия

SSvStoyanov: Лампите които светят са 7 и 8 по означението на трактора

365 5

Беларус1025 105кс.

lupo_93: 40 литра,масло 90ЕР трансмисионо.

334 3

теч на масло на трактор КУБОТА 235

Колеги, става дума за трактор кубота. Проблема е: Има теч на масло, най вероятно от...

173 0

Пред избор съм между Massey ferguson 6140 и 6255

Здравейте, пред покупка на трактор с товарач съм, та въпросът ми е кой от двата трактора е...

147 0