Торова норма, работна ширина на торачка Amazone ZA-M 1500, регулиране ?

• D
    Здравейте колеги !! \r\nНаскоро закупихме дадената торачка, но с липсата на всякакъв вид книжка, пособие за експлоатация, таблица.. и идва момента на незнанието как да настроим тавите (торова норма работна ширина). Молбата ми е ако някой е запознат с дадената торачка или има таблица по която да се нагласи да си изкаже мнението.Благодаря предварително !!
  • D
    вече прегледах там... и до колкото разбрах от "перфектния" ми немски даваха еднакви показатели на перките и за 10 и 16 метра... което няма логика Düngersorte Schaufelstellung bei Arbeitsbreite 10m 12m 15m 16m KAS 27%N granuliert  Düngergruppe1 20/50 20/50 20/50 20/50 Beispiel: Düngersorte: KAS 27%N granuliert  Düngergruppe1 Gewünschte Arbeitsbreite: 12m Schaufelstellung: 20 (kurze Schaufel) 50 (lange Schaufel).
  • I
    От тук си изтегли ръководството за употреба, подробно е описано как се настройва всичко по торачката. http://info.amazone.de/Frontend.aspx?reload=1&onlyinfo=0&menus=1&kategorie=&navigation=1&groesse=1&datum=1&layout=&spalte_sprache=1&includes=1&ninfos=48&nurname=0&stylesheet=styles.css&meine=0&verfasser=-3&schnellsuche=0&portal=0&favoritentyp=0&titel=&sprache=0&suchstring=&Sort1Column=-1&Sort2Column=-1&Sort1Direction=-1&Sort2Direction=-1&pageindex=0&langid_system=1&path=99*88-94*6&ansichtsart=liste&breite=650&preview_hoehe=100&preview_breite=140&preview_spalten=4&ansichtsartenzeigen=1&flaggenzeigen=1&titelzeigen=1&rubrikenzeigen=1&subrubrikenzeigen=1&gespeichertesuchenzeigen=1&subrubrikentitel=&textsuchezeigen=1&featuresuchezeigen=1&topnzeigen=1&sortierungzeigen=1&postfixzeigen=1&eingestelltvonzeigen=1&sprachenzeigen=1&downloadlinkszeigen=1&favlinkszeigen=1&seitenzahlenzeigen=1&seitengroessezeigen=1&target=_blank&hatgesehen=0&infoid=&warenkorb=0&ansichtsartautomatik=1&nojspreview=0&checkboxenzeigen=1&globalesuche=0&projekte=-3&showprojekte=0&showfilter=1&showexport=1&dofilter=0&alternativsprache=0&subrubrikeniconszeigen=1&startrubriken=1&dnd=&projektstatus=&projektstatuscond=

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Ръчни пръскачки

Здравейте, някой може ли да даде мнение за ръчни пръскачки Kwazar, произведени в Полша....

7 0

Торачка Кун 40.2-хидравлична

Моля за мнения от колеги,т.е предимства и недостатъци,защото ми предстои покупка.Има дилем...

144 0

проблем

Спас: Колега нямам такава помпа но мога да ти дам идея за да скочи дебита на водата значи сее вд...

529 2

Здравейте колеги как да разбера колко хвърля пръскачката на декар.

proba: Не съм ти колега, но тъй като колегите ги е срам (от теб) да ти отговарят, ще опитам от об...

630 2

Турска торачка АGRIUMA

Торачката е 1200 литра с два диска.Колко метра покрива,коя таблица се гледа за настройка з...

244 0