млечно или месодаино овцевъдство?

• S
    моля за вашето мнение.
  • K
    не мисля че ние животновъдите сме по-тъпи от чиновниците а напротив защото станахме универсални покрай тези субсидий данаци и прочие а черноглава плевенска може да се намери почти навсякаде в бг зависи колко броя търсиш
  • K
    ако умееше да пише правилно да е станал държавен служител,а не животновъд или оператор на биологична единица (чобанин)
  • K
    научисе да пишеш разбираемо
  • A
    zdraveite , az iskam da vi pitam ne6to za плевенска черноглава овца. iskam da kupq ovtsa ili semena na ovtsa... moje li da mi dadete nqkakva stena gore dolu...
  • тогава са по податливи на болести не оцеляват за това мисля че не желателно
  • [banan-kitara] miroslan naidenov da gi pase
  • Никой ли няма мнение по въпроса
  • Чувал см,че не е желателно но какъв е риска
  • продавам коч кръстоска между лакон и черноглава плевенска на 3 години уникална кръстоска за млечно направление супер продуктивни качества много добре работи тел.0878523424
  • не е желателно да се пуска на приплодите си вторара година трябва да го смениш
  • Колко време може да се използва един коч,мисълта ми е дали може да се пуска на приплодите си ???
  • V
    С трикратното доене може да си вдигнеш млеконадоя с 10%.Направи си сметката дали си заслужава
  • искам да питам колеги овцевъди дали някои едоил овцете 3 в деня икаква е разликата между 2 на 100 овце
  • znae li nqkoi ot kade moga da si zakupq ovche ot porodata chernoglava plevenska . ako nqkoi znae ili predlaga neka da pishe ili da zvane na 0878989200 blagodarq vi predvaritelno

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Агнета 2020

Питайте управниците ни тази година като нямаше внос на агнешко стигнаха ли родните агнета...

163 0

Агнешки кожи

Колеги някой знае ли къде купуват агнешки кожи и ако някой купува да се свърже с мен 08763...

176 0

Овце без мляко

Здравейте, колеги имам следния проблем Овцата се агни има направен съд ,но няма никакво...

293 0

1 био ЖЕ

Агри.БГ: Здравейте, Няма промени в пресмятането (поне към момента не са упоменати). Съгласно § 2з...

126 1

Българска порода за месо

Здравейте фермери пиша ви защото имам един въпрос на който не мога да си дам отговор а и...

455 0