Цени на кравето мляко - кой и къде продава?

• D
    Колеги искам да отворим една тема кой каде и на каква цена си продава млякото.
  • K
    Какъв ти лев за литър?!При нас от община Приморско,Царево,че и до Малко Търново краве мляко не се изкупува изобщо.
  • V
    Колеги, фермата ми е първа категория и от 20-ти април 2011г. БИ СИ СИ "Хандел"- гр . Елена ми го изкупуват на 0.55лв. за литър.Жалкото е , че наблизо до мен на млекопунктовете плащат по 0.55-0.57 лв. за литър неохладено мляко.
  • N
    Колеги,защо не пишете по тази тема,да не би при вас млякото да го изкупуват на 1 лв.вече? Споделете на какви цени изкупуват млякото ви в момента. Тук в Софийско има голямо търсене на мляко от страна на млекопреработвателите,дори се обаждат и от други населени места да питат за мляко.С две думи започнаха да играят на прееби другарче като се опитват да вземат млекопризводителя на конкуренцията.
  • V
    0,85 s DDS ST,Zagora
  • M
    0,66 st zagora 1-va kategoriq
  • S
    В Шумен от 16.05.Меггле 60ст. за първа категория
  • G
    ПРИ НАС В ПЕЩЕРА ОТ ВЧЕРА Е 0,60 СТ. С ДДС
  • N
    Здравейте! Споделете на какви цени изкупуват млякото ви към днешна дата При мен е на 0,70 в момента
  • АКУРАТ МЛЕЧНА ПРОМИЩЛЕНОСТ С. РИЛЦИ ДОБРИЧКО 0.60 ЛВ. ЗА ЛИТЪР МЛЯКО
  • V
    леле като чета на какви мижави стотинки ви ископуват млякото направо падам.кашкавала и сиренето са доста скъпи вече а за какви стотинки говориме.ние имаме за сега 2 крави,и млякото го продавме на частно.до сега на 1.20 но вече на 1.30.че като гледам как скачат ежедневно цените.есента си насирихме доста сирене,но го изядохме. мъжът ми миналата седмица купа сирене на 10.90. за килограм..е и това ако не е подигравка със народа [:slap:] [:slap:] [:slap:]
  • N
    Някой дава ли мляко на "Даним"? Чувала съм лоши неща за тази мандра. Поправете ме ако греша.
  • някои знае ли нещо за мандрата в с.маноле
  • Маджаров гр. Стамболийски 0,73 +, за първа група
  • kolegi,4uhme 4e mandra -fermer s.asen plastat po 0,85 st. za litar,a madzarov-plovdivsko po 0,75 st. ako nqkoi dava na tqh pishete vqrno li e.
  • az sam pri min4evi-s.korten 1-2-3 grupa vsi4ko na edno mqsto i -0,60 st.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта