От къде и каква ролон преса да закупя?

• C
    Колеги,rnПредложете ми фирма , която предлага ролонни болопреси.
  • T
    Знаете ли от къде мога да си закупя ремъци за джон диър 540. Без представителите на джон диър
  • 3
    zdravei as si zakupi rolonna presa tazi esen john deere 545 po malka e na gabariti ot 550 ,i e po nov model. as q zakupih ot sofiq ot 4ovek koito vnasq tehnika ot franciq i to na dosta dobri ceni. ako te interesuva moga da ti dam telefon da mu se obadi6 da se dogovorite i 6te mu kaje6 kakvo tursi6 i toi 6te ti go dostavi.
  • H
    Анимекс !
  • K
    Опитай на адрес: http://www.agrimarket-bg.com/ правят ритмичен внос от Италия , ако нямат ще ти внесат на добра цена. Успех
  • I
    12000лева
  • J
    къква е цената на тоя холанд
  • I
    Тоя холанд е с сезал и с мрежа толкова екстри в една преса не съм виждал.Да прави бала за 70-80 секунди .Има поне 4-5 пъти по голяма производителнос от Клааса 62
  • E
    Колеги искам да питам коя е по добра claas 62 или John Deere да знам каква да търся иначе съм се насочил към claas 62 .
  • V
    благодаря колега, а твоята с ремъци ли е или с валове
  • V
    Вдигне ли налягане ,спирам ,връзвам и я отварям и балата пада назад, ако не спреш при връзването\\пускането на сезала\\ ще влезне новопостъпила маса в камерата с балата и ще стане мешания маса със сезал и зимата как ще я режеш и чистиш от сезала? Даже на връзване като спра слизам отзад и пускам сезала ръчно на тръбичката за подаване, и контролирам колко сезал да намотае точно, в началото пускам3-4 витки сезал после на 3 пъти пре 30-тина см. пускам по две витки и накрая в другия край пускам пак 3-4 витки и съм готов , рязко пускам тръбата и от удара \\тръбичкото е под опън от една пружина\\ сезала се реже във ножчето и съм готов!Със едно топче сезал мрка 750 правя 35 рула!При добра маса във събрания откос 7-8 рула на час правя, ама си играя в краят на при нагнетяване на налягането карам на по ниска предавка почти докато може трактора и вдигам налягането до червената скала \\2 атмосфери\\ и така балата става най-тежка.
  • V
    колеги трябва ли да се спира трактора когато е готова ролката от ролонната сламопреса за да може да излезе на вън, някой ще разясни ли как се балира с такава машина
  • V
    колега и аз мисля да си взимам от там и ми се струва, че тия с ремъците са малко афиф, пък и между тях остават и бради с валовете по надеждни ми изглеждат, да видим есента Роберто какво ще ни предложи
  • S
    Много амортизиран този Джон Деер 550. Тя и цената ниска, ама не съм сигурен ,че ще работи коректно.
  • I
    Колеги някои знае ли размерите на балата на Джон диара 550 и на сено колко киолграма излиза?

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Проблем с Джон Диър 342А

Здравейте, имаме проблем със сламопреса Джон Диър 342А, буксува шнека на подбирача. Натегн...

75 0

Каталог за Claas Markant 60

Здравейте, трябва ми каталог на резервните части за сламопреса Клас Маркант 60. Ако някой...

79 0

Специализирани сервизи

Не използвайте така наречения оторизиран сервиз Аделина 1016 ЕООД. На 12.05, около 11 часа...

126 0

Дълги бали от John Deere 342A

иво: колега би трябвало да е от врътката за размера на балите.ако ти са износени зъбчетата и ка...

246 1