Проблем с shibaura p155f

• V
    Здравейте. Притежаваме въпросния трактор shibaura p155f 15кс от около 5 години до сега дерт не е правил. Изведнъж започна да пали трудно придружено с огромен черен дим и веднага гасне. Ако се задържи ключа на стартер работи пуснеш ли гасне. Случи се по време на поредното фрезоване на двора ни. Проверих тръбите до дюзите пръскат нафта като им разхлабя гайките. От какво може да е? Благодаря.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Гуми със вода

Колеги пълнители гумите със вода. Интересно ми е как е при транспорт не вили лашка водата...

68 0

Изключително твърд педал на съединител на НЮ Холанд ТД- 5.85 2015г.

654431: Смени си жилото на съединителя. При мен една "ГОЛЯМА" фирма смениха 5 съединитела и ми о...

98 1

Съвет при избор на трактор

solun1: Добре е да продължаваш да играеш в тия казина. Щом така печелиш , то изобщо не ти е нужен...

173 1

верижен болгар тл 45

darwar: Много добра машина и двигател и скорости само дето лесно се преобръща странично - внимава...

209 1

Алтернатор

mafiot: на Д слагаш втзбуждението от акумулаторния плюс другото е плюс минус

98 1