информация за водно оръдие

• B
    купих един разпръсквач но не знам нито модела нито негови характериустики. моля ако някои гнае нещо конкренто да сподели
  • M
    Някой полива ли с тия чудеса 2018 ?
  • T
    Въпросния регулатор за секторно поливане е отзад на разпръсквача. Представлява едно телче което опира в два скоби и при допира се превключва на другата страна. Утре ще направя снимки ако не забравя. Възможно е при твоя разпръсквач, да е паднало или премахнато и затова да не го виждаш.
  • K
    утре Боби ще се опитам да снимам за по нагледно сега е жега плюс това имам и празник
  • B
    kachakov- ето снимка на ера, кое трябва да се мести и на колко градуса може да се регулира да върти
  • B
    Днес не ми е щастлив ден.исках да видя как работи оръдието на практика. тръгнах да паля помпата която се пали с храповик (дръжка която се дърпа с ръка) и от компресията се получи нещо като камшичен удар .как си държах ръчката и се озовах обгърнал помпата като с главата изкривих резервоара и получух добра аркада . Откараха ме в бърза помпш и резултата е 4 шева и оток. Бъдете внимателни с тия храповици и други тем подобни пускови двигатели. Ето снимка на въпросната ръчка.
  • A
    Боби тази стойка ще пада моята е по тежка и при няколко удара и пада и я сложих на навесната система на трактора
  • K
    Боби на 2 снимка на Веселяка виждаш щангата с вилката срещу вилката има две скоби които се плъзгат/с цел регулиране на периметъра/ тия скоби са с ъс сърповидна форма на вътре когато разпръсквача стигне до едната скоба ролката влиза във сърповидния канал който е прибиращ вследствие на което щангата се задвижва и вкарва плочката на рамото пред дифузора плочката има канали обратни на въртенето на ера и по силата на физични закони ера се връща обратно, дано съм бил ясен и полезен но ако не съм питай мога и снимки да кача за по нагледно
  • V
  • B
    Явно никой не полива и не знае как се използва апарата да работи секторно
  • K
    Веселяк имаш евала от мен сериозен мъж си ера е перфектен ,остава да се видим на пчеларското изложение в Плевен да почерпя
  • T
    Може и Р 40 С
  • T
    Някой друг не продава ли Р 50С ?
  • B
    така и никой не каза как се регулира обхвата на пръскане да не е кръгов и на колко градуса може да е .едното рамо е за да може пистолета да се върти другото ако искаш да не е на струя на а дъжд . В каталога за р 90 пише секторен кобиличен . а има ли по голям от р 90 т.к. днес пак се видях с човека от които ги купих и тои твърди че това било р 110 .дължината на пистолета е някъде към 1,20 -1.30 м . общо.
  • V
    За 200 лева и е Ваш! Неизползван и той от кооперация, регион Плевенски 0878532738
  • P
    за цената ще се споразумеем по телефона

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта