Трета среща обмяна на опит на участниците в сайта

• I
    Уважаеми колеги,\r\nУсилената земеделска работа приключи. Време е да се съберем и да си поговорим за изминалата земеделска година и за проблемите на новата - време е за Третата среща. Датата е 11-13 декември, а мястото все още не е уточнено окончателно. Идеята е за Северен Централен Балкан, в района на Априлци и Троян.Необходимо е да знаем броя на участниците, поради което моля всички сериозно желаещи да присъстват на срещата, да потвърдят по-долу в темата на форума. Интересни разговори и много веселие.
  • V
  • S
    Току що прочетох в сайта на хотела,че има само 15 двойни стаи,10 студия и 2 апартамента. Като гледам колоко много хора се навиха да дойдат,ако няма наблизо друг хотел,ще стане издънка. Ако това ще помогне отстъпвам мойта резервация,на друг колега,защото и без това ще съм само за една вечер.
  • S
    Възможно ли е да не съм включен в пакетната оферта,а на свободна консумация,защото в събота се прибира дъщерята от Англия и трябва да я посрещаме,така че ще съм само петък вечерта.
  • V
    Веско до коя дата трябва да се уточни бройката и кой се наема с организацията и уведомяване на г-н Найденов
  • V
    за Васката 2 бр резервирай Веско петък събота и неделя
  • още две за двама колеги
  • V
    Дулев не разбрах две или още две
  • може ли още две места за мен
  • V
    [:slap:] [:slap:] а ако се обадя на всички приятели ще заприлича на семейно парти ЗАПОВЯДАЙТЕ и се регистрирайте в сайта
  • Ние сме от Искра Георги и Мария ако има възможност запиши оше 2 места засега и ше питам оше 1 колега
  • Веско зашо не ни се обади
  • V
    Колеги крайно време е да уточним бройката.Чакам и коментари по въпроса за менюто,дисководещ иоркестър. Иво2-- -1 Владко- 2 изхел -2 мария-- 2 перловец 12+3 васката-2 СтНиколов-2 БайРостан-3 Ники70 -4 ники71 -4 жоро№ -1 ферма кози2 Рики ? Данаил -2 Дулев -4 ВЧавдаров-1
  • P
    Абе да не ти е в къщата ............. [:namigvane:] [:namigvane:] [:namigvane:] [:namigvane:] [:namigvane:]
  • kak pa nema da gi priemem ta dobrudjanci sa nai gotinite hora za men pone tia deto gi poznavam 6iroki du6i i golemi sarca abe hubavi hora taka 4e deistvaite kolegi
  • I
    Ако са и музиканти цена няма да имат.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Съединителят на ЮМЗ-то залепва

Здравейте. От скоро съединителят на ЮМЗ-рата започна да залепва. Или когато е на свободна...

34 0

Мнения за трактор киоти rx 6030

Някой има ли такъв трактор и с какви впечатления е

61 0

Асистиращо управление PSR

Съвместима с ISO система за подпомагане на управлението PSR е асистиращо управление,...

29 0

помощ

здравейте колеги имам мотофреза гардениа 7 коня преблема е следният работи определено врем...

37 0

Мнение за Ню холанд 8360

Здравейте колеги Някой можели да искаже мнение за гореспоменатия модел

62 0