Къде се провеждат курсове за млади фермери

• S
    Интересувам се за курсове подходящи за млади фермери в района на София. Курсовете може и да са платени. Благодаря предварително.
  • J
    Без значение от кой град сте! Курсовете са изцяло легитимни и се издава сертификат. Някой от обученията носят точки и е удобно да се преминат и дистанционно. Има и 150 часов курс в областта на земеделието: https://www.nzr.bg/kursove/150-chasov-kurs/
  • P
    Здравейте,някой има ли информация за 150 часовия курс,кога и къде ще бъде провеждан?
  • Z
    За Стара Загора къде могат да се проведе този курс от 150 часа ?
  • A
    курсове по долуизброените специалности се организират и от Електра-П.Петров,във Варна и в други градове: Адрес: гр. Аксаково, ул. Кокиче 2 Телефони: 052 76 26 45, 0887 746 420, 0885 341 326 http://info-call.bg/f/tsentar-za-profesionalno-obuchenie-kam-elektra-petar-petrov-et/6587/4/ фермер техник-животновъд озеленител еколог техник-растеневъд техник по промишлен риболов и аквакултури техник -механизатор монтьор на селскостопанска техника биотехнолог техник-технолог в хранително-вкусовата промишленост
  • S
    Много благодаря ще проверя дадените контакти.
  • G
    скоро време не се е 4увало за 150 часови и си мисля че тези маи ще са платени.
  • G
    скоро време не се е 4увало за 150 часови и си мисля че тези маи ще са платени.
  • S
    Благодарим за информацията! Ние ще отправим също запитване за курсовете и ще подготвим материал по темата.
  • S
    На вниманието на тези, които се интересуват от курсовете за млади фермери искам да кажа, че звънях на три от посочените по горе 12 на брой организации, но ми казаха \"организирали сме такива курсове по спечелена програма, но вече не организираме, защото сме си изпълнили квота. Тази година юни месец мярката, ще бъде отворена отново, пак ще се проведе конкурс и ще се назначат организации, който ще се занимават с такива обучения. Все още не съм разговаряла с всички от списъка, но като го направя ще съобщя дали някъде останали не изпълнени квоти.
  • S
    Току що говорих с г-н Камен Сланев, организира курсове към Шуменския Институт. Щом се запишат 10 човека, веднага се насрочва дата. Организират курсове от 30 и 150 часа. За по дългият курс Фермер-земеделец има записани 4 човека. Това е телефонът за контакт с г-н Сланев 0894607380. p.s. Извинявам се ако съм допусната грешка при изписването на фамилията, тъй като ми беше продиктувана по телефона
  • I
    Ето още обучителни центрове с договор с ДФЗ: 1. „ИТТИ” - Марково 2. “Сивани” ООД 3. СНЦ \"БИЗНЕС ЦЕНТЪР - П. ТРЪМБЕШ\" 4. “Евро проджект консулт\" 5. ПАГ \"Н.Й.Вапцаров\" 6. \"Сдружение - Център за европейски технологии и проекти\" 7. Агенция за регионално и икономическо развитие 8. “ФОНДАЦИЯ АЛТЕРНАТИВА ЗА ВСИЧКИ” 9. “Певик Ваян - Виктория Георгиева” 10. СНЦ \"БИЗНЕС ЦЕНТЪР-Харманли” 11. Консорциум „Браян” 12. „ЛБ ЛАКТ” ООД 13. Института по земеделие - гр. Карнобат
  • A
    Областните служби за съвети в земеделието също провеждаха, но видях че последната дата за започване на такъв курс е 30.04. Ще отправим запитване към МЗХ, къде и кога пак ще се пуснат курсове и ще пуснем материал за всички които се интересуват. Абонирайте се за тази тема, като има отговор ще получите известие.
  • G
    При ДАДУ са само информационни дейности от 18 часа,а за млад фермер е трябва курс от 150 часа.
  • S
    Това е обучителен център, който провежда курсове. Последна дадена дата за започване на курс е на 30.05, но попитай да ти кажат новите дати: За повече информация и записване: www.dabu-edu.org dabu.agro@abv.bg Телефон: 058/65-56-39 и 058/65-56-22 Мобилен тел: 0886/744-433

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта