Някой може ли да ми каже какъв сорт са тези големи ягоди.

• N
    Здравейте, на скоро се върнах на село да си засея малко био зеленчуци, не бях ходил от години и видях че покрай обикновените ягоди има няколко корена с грамадни ягоди, колкото 3-4 обикновени. Та някой може ли да ми каже какъв сорт са\r\nЕто и снимка на въпросните ягоди \r\n\r\n
  • N
    Не че разбрах със сигурност, но благодаря за предположенията
  • A
    и аз садих есентта ягоди и тн.е..------и сега покрай обикновенните има голями с голями листа и едри--ама само 2корена,другите са си малки--а от тези Еверест пълзящите само един корен е останал--сигурно кърта ги е изял корените--другите ми се губят!!!!!Една баба от трилистник ми продава некакви ягоди--ама сега пролетта ме измами--даде ми сухи корени и нито един не се е хванал!!!!А тези дето са френските по пощата и от тях едни се хващат--други не се хващат!!!! Там в указанието пишеше--необичали солиевите и киселите торове--изгарят им корените,може и повече тор да съм сложил---ама тя е прегоряла,затова някои се изгубиха!!!Есента ще пробвам пак!!!!Евереста цяла зима беше на терасата в саксии и после се поизгуби-----само малини вървят добре,дъжда е благоприятен за тях!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • P
    писля че са зенга зенгана
  • P
    според мен, до колкото виждам на снимката сорта е Идея.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Измама с разсад ягоди

Здравейте, не знам дали това е мястото, но целя да предпазя колеги, които възнамеряват д...

1476 0

Изграждане на напоителна система за нива без ток

docata: Наистина ли няма кой да вземе отношение?

475 2

Започване на собствен бизнес с ягоди, малини, къпини, боровинки, касис...

[email protected]: Станете член на Асоциацията на малинопроизводителите и ягодоплодните

4069 1

От къде да намеря качествен разсад за малини и къпини?

dimitrinatodorova: И аз се интересувам от къпини без бодли

10278 8

Кога могат да се пръскат малините със Стомп нов?

abris1vr: И аз питам същото. Никой ли не го е правил?

2644 3