Обикновен житен бегач - пръскане с препарат

• E
    s kakvo da praskam golqmo napadenie ot jiten begach po jitoto tretikaleto i rashta
  • J
    здравейте може ли съвет поради топлото време реших да вляза в житото и ечемика да хвърля по 10кг.дк.амониев нитрат защото започна да жълтее като влязох виях на 3 места по 2 квадратни метра житото беше като препасано какво може да е и как да го спася
  • S
    Пръскан е с Нуреле срещу житна пиявица, а е посят в края на февруари.
  • G
    Колега с какво си го пръскал? Кога си го сял този ечемик - странно е да не е изкласил още
  • S
    Извинявам се предварително, че може би това не е темата, но може ли да ми кажете защо ечемика не ще да преминава във фаза вретенене и съответно да започне да изкласява? Благодаря!
  • E
    blagodarq mnogo davidim sega koga shte spre da vali
  • V
    Здравей колега!Според мен най-изгодно срещу житен бегач ще ти бъде пръскането с терагард плюс.
  • A
    Колега, че си закъснял си закъснял, но никога не е късно да похарчиш още малко пари. Вземаш Биская 20мл.дк, ако не е късно можеш и фунгицид да сложиш, защото то до края на Юни го дават да вали.
  • S
    Колега,малко си позакъснял с пръскането. Пръскай с Нуреле,Дует, Биская...и доста други,каквото си избереш от доста видове инсектициди.И тази година като предходните много зърнопроизводители не ползваха фунгициди и инсектициди и сега усещат грешката си,защото неминуемо се отразява на добивите.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Заместител на линурон при кориандър

Иван: Колега намери ли препарат за кориандъра ?

218 1
1703 1

Фунгицид при слънчоглед

Cheha: И аз съм се замислил по този въпрос, но смятам да поизчакам с фунгицида защото съм пръскал...

320740 4

Браншеста мана по пшеницата

fendtpower: няма такава доза 2 гр на Дербито бъркаш дозата започва от 2.5 до 3.3

16789 14