каква е цената на козите в момента

• K
    здравейте,колеги искам да купя кози но на добра цена някои знаели в момента как вървят на пазара дойните кози..
  • M
    здраеите никаде няма такава цена кат 60 лева закоза съм давал по 150 лева ако има такива цени дето ги прикавате пишитеми шеги зема на тази цена сичките такаче не при казваите глупости за такива кози по 60 лева козите въвът от 100 до 150 лева
  • R
    местна кръстоска
  • I
    http://www.5strike.com/bg/invitation/bylink/55513 - тук ще намерите цени и отговори на много въпроси.
  • R
    и породите се създават, чрез кръстосване и селекция...
  • M
    Колеги,породата и храненето вървят ръка за ръка.Имам в предвид само животни от млечните породи и кръстоски помежду им.Не визирам местни кози.И така: в следствие на сериозна селекция нямам животно,което на втора лактация да дава под 600л.и след втора под 800л.Разплодници оставям само с млечност на родителите над средната за породата.
  • R
    ти сигурно ,като ги доиш им казваш \"мляко ли ще пием или месо ще ядем\" и те почват да пълнят гюмовете ,за това казвам какво разбираме под качество за мляко или месо....
  • F
    на кое казваме качествена коза?,аз имам угоена едра хубава,но дава само литър мляко,а друга мършава виждат и се кокалите, на коза не прилича, а дава 5 литра... Това как изглежда зависи от стопанина, а колко дава зависи от генетичните и заложби )) Качествена според мен означава да има добри заложби.
  • R
    на кое казваме качествена коза?,аз имам угоена едра хубава,но дава само литър мляко,а друга мършава виждат и се кокалите, на коза не прилича, а дава 5 литра...
  • F
    Зависи от козата , Селски могат да се намерят от 60лв а качествените започват от 150-160 лв.
  • R
    купувам сто броя кози до 80лв
  • S
    При нас от 65 до 100 лева ...зависи от козата..
  • M
    Хубави кози се продават за над 150лв.Селските между 60-80 лв. С приключване на лактацията ще паднат и цените!
  • M
    Взех 1 преди 1 седмица за 65 лв . На 2-ро яре с млеконадой 2,5 л. Мисля че повече от 80 лв. сега ще са много .
  • S
    okolo 100lv
  • M
    мен също ме интвереасува цената

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Земеделска земя и цената й

Здравейте, Решил съм да купя земеделска земя с инвестиционна цел - да я отдавам. Им...

230 0

коронавирусът и земеделието

Стефан: Какво правим със земеделските базари пазари и т.н.? ? Тази възможност за реализиране на пр...

370 5

Цена на лавандулата

Здравейте,колеги! Нека коментираме цената на лавандуловото масло за тази година.Някой от...

981 0

Ориентировъчна цена на лавандулово масло през 2016 г?

: Здравейте, Изкупувам лавандулово масло за износ. При интерес от ваша страна ще се радв...

1606 2